Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy az idősebb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy az idősebb férfiakat szimpatikusabbnak találom a saját korosztályomnál? 16/L

Figyelt kérdés

tegnap 20:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
69%

Mert a korosztályod beli fiúk gyerekesek. Ez a mai világ. Tisztelet a kivételnek.



18/N

tegnap 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
42%
Mennyire időseket?
tegnap 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
73%

#1 viccelsz? 18 évesen nő?

Az 25 felett kezdődik legkorábban...

tegnap 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
71%
Na igen, azért nagyban függ attól is, hogy mennyire idősebb az az idősebb. :D
tegnap 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
85%
Ha a nagyon sokkal idősebbeket, akkor minden bizonnyal apakomplexus, ha meg csak a kevéssel idősebbeket, akkor valószínűleg az érettebb gondolkodást keresed.
tegnap 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
39%
mert a veled egy idősek még a 11 éves szinten vannak .
tegnap 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
76%
Megértelek, ugyanígy vagyok vele, szerencsére találtam egy csodálatos 19 éves fiút akivel nemrég lettünk 1 évesek, de régebben, sőt most is szimpatikusak idősebb férfiak, nem szexuálisan, hamem inkább kisugárzást tekintve. Én vállalom, ez nálam apakomplexus, ezt nem kell elítélni, sokan élünk ezzel (zűrös családi múlt miatt akár) ne szégyelld, el fog múlni
tegnap 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
70%
Ha a 16-18 éves lány mondjuk egy 30 fölöttihez vonzódik, az már apakomplexus, akkor hogy nevezik azt, amikor viszont mondjuk egy 30 éves férfi vonzódik egy 18-20 éves lányhoz? Nem pedofil, mert mondjuk csak felnőttkorúak jönnek szóba.?
ma 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 gabor49 ***** válasza:
15%
ez normális én meg a fiatal csajokhoz
ma 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
83%
Simán lehet apakomplexus, viszont azt fontos kiemelni, hogy ezt a racionális éned gondolja így. Ez az érzés nem jelenti azt, hogy a kortársaid közül senkibe se tudnál beleszeretni.
ma 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!