Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehet 17 évesen olyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet 17 évesen olyan párt találni… Többi lent .?

Figyelt kérdés

Tehát nem vagyok egy szép ember, ha leadnék kilókat akkor egész jól néznék ki. Ezen rajta is vagyok, de ez nem egy gyors folyamat. De a belsőm miatt (ez nagyon felvágós és nagyképű de..) vonzónak találhatnak mások, mégsem könnyű ez az egész.


A haverjaim mindig mondják, hogy nagyon jó ember vagyok, nagyon önzetlen, kedves, segítőkész és hogy mindig mosolygok.

Ezek állítólag vonzó tulajdonságok, de körülöttem csak azt látom, hogy a kapcsolatban lévő, velem egykorú srácok, mind tapló, beképzelt, undorító személyiséggel, de legalább vonzó külsővel rendelkeznek. Ez elég unfair.

Hogyan találjak, azonos korú lányt, aki nem a külsőm alapján ítél meg. Nincsenek nagy elvárásaim, sőt, taszít ha valaki topmodell testalkattal rendelkezik. Csak szeretnék valakit, aki mellett nem csak azért mosolygok, hogy elfelejtsem a problémáimat.



szept. 8. 00:30
 1/4 anonim ***** válasza:
87%

A legcélszerűbb olyan helyen keresni, ahol pl az érdeklődési kör, hobbi stb megegyezik, mivel az már hasonló gondolatmenetre utal.

Egyébként a minden srác tapló, beképzelt dolgot valószínűleg azért tartod így, mert a lányok legnagyobb részének valamiért bejön, sosem fogom megérteni miért.


Egy 17 éves nice guy

szept. 8. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
82%
A csajok nem a szépfiúkra buknak hanem arra akinek jó dumája és önbizalma van. Ha sikerül megnevettetned egy lányt akkor már félig nyert ügyed van. Hajrá!
szept. 8. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
"velem egykorú srácok, mind tapló, beképzelt, undorító személyiséggel, de legalább vonzó külsővel rendelkeznek" - Az a csaj, akinek egy tapló srác kell, az általában olyan is. Hidd el, sok esetben te küldenéd el az ilyen csajokat, mert szellemileg nincsenek ott, ahol te.
szept. 8. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 NTBS ***** válasza:
100%
Mindenképpen közös érdeklődési kör kell hozzá.
szept. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!