Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az baj ha egy lány nem tud...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az baj ha egy lány nem tud párt találni?

Figyelt kérdés

Való életben sehogy nem megy az ismerkedés, és akik bejonnek nem merek hozzájuk szólni.

Próbáltam neten ismerkedni, de ott senki se normalis.


Nincs baráti társaságom, nem jarok bulizni, nem is vagyok semmilyen sport egyesuletben.

Nem járok kozzosségbe


Az iskolában csak a béna csúnya fiúk állnak velem szóba.


Szerintetek mi lehet a probléma? Van esélyem valahogy baratot találni?


júl. 31. 13:19
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/82 anonim ***** válasza:
86%

Mindenkinek jár fiju csak nyekem nyem 😟

Ok nélkül bántanak brühühü 😞

Mindenki rósz és búta csak én vagyok a helikopter.


Na menj vissza szépen homokozni.

júl. 31. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/82 anonim ***** válasza:
81%

Elmondom mi a legnagyobb baj. A hatalmas arc a baj, és mindenki más lenézése. Így ha teszem azt 10/10 lennél (de bizonyára nagyon nem vagy), akkor se sokáig maradnának meg melletted.

Aztán felsorolok pár szintén nagyon nagy bajt, de egyik se akkor hatalmas baj, mint a legelső volt. Szóval az hogy te kinézel magadnak valószínű top pasikat, de lépni már nem mersz, az az egyik baj. Ha lépnél vagy jeleket adnál, valószínű pofára esnél náluk, kinevetnének vagy lepattintanának, és jó esetben ez helyre tenne hogy mégse vagy te akkora nagy szám mint amilyennek hiszed magad. Rosszabb esetben csak romlana a helyzet, őket tartanád hibásnak mert nem értékelik a nagyságod... Az is baj hogy szerinted a neten mindenki idióta, ez azért még manapság sincs így. Rossz a radarod, rosszúl szelektálsz, valószínű te lehetsz aki folyamatosan tönkreteszi az összes induló ismerkedést, és még csak nem is tudsz róla, hanem a másikat hibáztatod mindenért is. Így lehet az összes netes ember "idióta". Aztán az is beáraz téged hogy nincs baráti társaságod, de szerintem egyetlen barátod sincs ilyen stílussal és jellemmel. Nem bulizol, nem sportolsz, nem jársz közösségbe és feltételezem hobbijaid sincsenek, szóval élettelen is vagy. Ez szintén gond, még normális embernél is bekavar a kapcsolatába ha nincs élete, a másikon csüng, és semmi normális témája. És hogy a suliban csak csúnya és béna fiúk állnak veled szóba, szintén nem lehet igaz, csak ugye a mások lenézése és magad felértékelése, lásd egyes pont.

Szerintem ezek a problémák. Ha ezeken tudsz változtatni, van esélyed barátod találni, ja. Nem lesz egy könnyű menet. Ha pedig csak trollkodás lenne a kérdés, akkor well done. De álljon minden hasonló karakternek itt a válaszom, hátha páran magukra ismernek.

júl. 31. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/82 anonim ***** válasza:
81%

#13 vagyok. Az a baj, hogy mióta legutóbb itt voltam azóta a kérdés alatt kisebb vita alakult ki, nekem pedig kedvem nincs az összeset elolvasni.

Viszont a kérdezőhöz annyit szólnék, hogy diszlexiás vagy esetleg? Mert én nem azt mondtam össze kell jönni velük, hanem ESTÉLYT KELL ADNI, HOGY MEGISMERJÉTEK EGYMÁST.

Máskülönben valószínűleg valaki biztos említette, hogy van belőled egy fiú verzió is. Szerintem nagyon jól kijönnétek egymással.

júl. 31. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/82 anonim ***** válasza:
81%
A kérdező szintjét mutatja az is, hogy (direkt azért hogy megnézzem) leírtam hogy én szívesen ismerkednék vele, akkor válaszra se méltatott.
júl. 31. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/82 anonim ***** válasza:
84%
Nem diazlexiás, csak nem tud szöveget értelmezni. Vagy azért mert síkhülye, vagy az indulattól amit magának gerjeszt nem tud tisztán gondolkodni
júl. 31. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/82 anonim ***** válasza:
22%
0 vagy kerdezö az a baj
júl. 31. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/82 anonim ***** válasza:
70%

"#3 Nem a külső alapján itelkezem, de nem tudok olyannal lenni akihez nem vonzódom valamennyire"

Ez teljesen érthető, de nem is erre gondoltam

"Nálam rondabb dagadtabb lányoknak is"

"Úgy értettem h ha nalam csúnyabb lányoknak is van barátjuk, akkor ők mivel jobbak?"

"Fujj miért fekudjek le nyomorultakkal"


Tovább nem is olvasom, de hidd el, tökéletesen megértem, miért nem kellesz senkinek. Ilyen kellemes személyiséget sem találok minden nap, pedig rengeteg bunkó emberrel találkozom..

júl. 31. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/82 anonim ***** válasza:
100%
a gimis környezet kicsit gáz tud lenni, majd később hátha megtalálod a társaságod!!
júl. 31. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/82 anonim ***** válasza:
100%

attól függ, milyen emberekkel találkozol.. én is sokszor érzem azt, hogy nálam kevésbé szebb, nálam teltebb, nálam soványabb, nálam idegesítőbb lányoknak is van barátjuk... hát egészségükre. Egyrészt nem tudjuk, mennyire jó a kapcsolatuk, másrészt ha boldogok, hát szerencséjük volt, hogy pont olynanal találkoztak, akivel egymásra tudtak hangolódni.


Szerintem először kezdj el barátkozni, járj el bulizni, és ne erőltesd. Előbb utóbb alakulni fognak a dolgok, és ne keseredj el, ha először nem jön össze semmi! Még rengeteg időd van

júl. 31. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/82 anonim ***** válasza:
0%

a neten tényleg ritkán lehet normális srácot adni. A szinteket pedig hagyjuk már!! Nem létezik se számozás, se szintezés.

Az pedig, ha valaki random ráír arc-név nélkül gyakorin és nem válaszol... hát szerintem teljesen ép esze van, ha ilyen megkeresésekre nem válaszol.

júl. 31. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!