Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az baj ha egy lány nem tud...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az baj ha egy lány nem tud párt találni?

Figyelt kérdés

Való életben sehogy nem megy az ismerkedés, és akik bejonnek nem merek hozzájuk szólni.

Próbáltam neten ismerkedni, de ott senki se normalis.


Nincs baráti társaságom, nem jarok bulizni, nem is vagyok semmilyen sport egyesuletben.

Nem járok kozzosségbe


Az iskolában csak a béna csúnya fiúk állnak velem szóba.


Szerintetek mi lehet a probléma? Van esélyem valahogy baratot találni?


júl. 31. 13:19
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/82 anonim ***** válasza:
70%

Van, idő kérdése,nyugi.

Hány éves vagy???

júl. 31. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/82 anonim válasza:
79%
" béna csúnya fiúk állnak velem szóba " ez igen kérem ... és szerinted te szép vagy? Mert lehet előbb tükörbe kéne nézni és magunkkal tisztába lenni és aztán ítélkezni!!!
júl. 31. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/82 anonim ***** válasza:
92%

Valamennyire egyetértek a kettessel, nem kéne őket sem lenézned a külsejük miatt, sem ilyen lekezelően beszélni róluk. Ők is emberek, attól még hogy "bénák". Szerintem többek között ez is egy probléma, hogy válaszoljak a kérdésedre.

Amúgy nem az az elsődleges gond, hogy párt nem találsz - először csak próbálj meg beszélgetni másokkal, egyrészt hogy komfortosabb legyél másokkal, másrészt lehet így barátokat is találnál; onnantól a párkeresés is egyszerűbb

júl. 31. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/82 anonim ***** válasza:
62%
Isten óvjon tőled minden fiút.
júl. 31. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/82 anonim válasza:
75%
Hogy érted, hogy baj?
júl. 31. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/82 A kérdező kommentje:

#3 Nem a külső alapján itelkezem, de nem tudok olyannal lenni akihez nem vonzódom valamennyire.


#4 Bajod? Nálam rondabb dagadtabb lányoknak is van párjuk..szval nekem is jár, ezért tettem ki a kérdést h mi a probléma


Amugy 16 vagyok

júl. 31. 16:06
 7/82 anonim ***** válasza:
80%

https://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok__tarskere..

Tessék, írj rá erre az állatra. Remek pár lennétek, mert mindketten alanyi jogon akartok párt...

júl. 31. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/82 A kérdező kommentje:

Nem érted. Nem alanyi jogon akarok párt.


Úgy értettem h ha nalam csúnyabb lányoknak is van barátjuk, akkor ők mivel jobbak?

júl. 31. 16:21
 9/82 anonim ***** válasza:
84%
Lehet hogy a nálad dagadtabb rondább lányok nyitottabbak jobb fejek nem a szobában gubbasztva ítélkeznek mások felett. Érdekli őket több dolog, szeretnek programokat szervezni, élményeket gyűjteni. Ez nem fordult meg a fejedben? Nyilván erre is lesz egy lekezelő negatív hozzászólásod mert mindig más a hibás.
júl. 31. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/82 anonim válasza:
67%

Az iskolában csak a béna csúnya fiúk állnak velem szóba.


Dugj velük akkor.

júl. 31. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!