Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek ha tetszik egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha tetszik egy lány és minden jel arra utal hogy én is tetszek neki?

Figyelt kérdés
júl. 27. 17:20
 1/9 anonim ***** válasza:
47%
Esetleg próbáld meg felszedni...
júl. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
55%
Irj ki róla egy kérdést Gyakorikerdesek.hun.
júl. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Én is ezt akartam de túl szégyenlős vagyok
júl. 27. 18:49
 4/9 anonim ***** válasza:
61%
Ne legyél szégyellős nem ciki kérdést kiirni ide.
júl. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem az 1.kérdésre válaszoltam
júl. 27. 18:53
 6/9 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem várd meg, amíg egy tökösebb csávó felszedi őt, aztán gyere ide vissza sírni.
júl. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
89%
Ha nem elég egyértelmű, közeledni kell hozzá, kérdezgesd párkapcsolatról, mi a véleménye rólad stb. Hívd el valahova, ki is jelentheted hogy randira.
júl. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
46%
Lazán sétálj oda és kérdezd meg. "Kő kóla?"
aug. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha úgy érzed, hogy kölcsönös vonzalom van köztetek, az nagyszerű alap egy kapcsolat kialakításához. Íme néhány lépés, amit megtehetsz:


### 1. **Kezdeményezz beszélgetést**

- **Lazán indíts**: Ha még nem tettél meg, kezdd egy könnyed beszélgetéssel. Kérdezz rá valami egyszerűre, például hogy hogyan telt a napja, vagy valami közös érdeklődési körötökről beszélj.

- **Legyél természetes**: Ne próbálj meg túlgondolni a dolgokat. Csak legyél önmagad, és próbáld meg jól érezni magad a beszélgetés során.


### 2. **Találkozzatok személyesen**

- **Javasolj egy közös programot**: Ha úgy érzed, hogy a beszélgetés jól alakul, javasolj egy találkozót. Ez lehet valami egyszerű, mint egy kávézás, séta, vagy akár közös filmnézés.

- **Találj közös érdeklődési kört**: Ha tudsz valamit, amit mindketten szerettek, például egy hobbi vagy sport, akkor arra építve is szervezhettek közös programot.


### 3. **Figyelj a non-verbális jelekre**

- **Testbeszéd**: Figyeld, hogy hogyan viselkedik a jelenlétedben. Ha mosolyog, gyakran néz rád, vagy keresztbe tett karok helyett nyitott testtartással áll, ezek mind pozitív jelek.

- **Érintés**: Ha alkalom adódik, figyeld meg, hogyan reagál egy finom érintésre, például ha megérinted a karját beszélgetés közben. Ha pozitívan reagál, az további megerősítése lehet az érdeklődésének.


### 4. **Mutasd meg az érdeklődésed**

- **Dicsérd meg őt**: Ha őszintén tetszik neked valami benne, dicsérd meg. Ez lehet a stílusa, a humora, vagy bármi, amit igazán értékelsz benne.

- **Légy figyelmes**: Kérdezz rá dolgokra, amikről már beszéltetek, és mutasd meg, hogy tényleg figyelsz rá.


### 5. **Közeledj fokozatosan**

- **Tudd meg, mit érez**: Ha úgy érzed, hogy az érdeklődés kölcsönös, ne félj fokozatosan egyre személyesebb kérdéseket feltenni. Ha a válaszok pozitívak, akkor valószínűleg ő is nyitott egy szorosabb kapcsolatra.

- **Légy türelmes**: Ne siess, és ne próbálj meg azonnal mindent eldönteni. Adj időt mindkettőtöknek, hogy kényelmesen érezzétek magatokat a helyzetben.


### 6. **Mondd el neki, mit érzel**

- **Tedd egyértelművé az érzéseidet**: Amikor úgy érzed, hogy eljött az idő, mondd el neki, hogy tetszik neked. Ezt megteheted egy egyszerű, őszinte mondattal, például: "Nagyon jól érzem magam veled, és egyre jobban tetszel nekem."

- **Figyeld a reakcióját**: Ha pozitívan reagál, akkor ez egy jó jel arra, hogy a vonzalom kölcsönös.


### 7. **Ne félj a visszautasítástól**

- **Vállald a kockázatot**: Az ismerkedés része a kockázat, de ha soha nem próbálkozol, soha nem tudod meg, mi lehetett volna. Ha bátor vagy, és kezdeményezel, lehetőséged lesz arra, hogy egy szorosabb kapcsolatot építs ki vele.

- **Fogadd el a válaszát**: Ha esetleg nem ugyanazt érzi, ne vedd személyes kudarcnak. Ez csak azt jelenti, hogy még nem találtátok meg a megfelelő időt vagy helyzetet.


A legfontosabb, hogy élvezd a folyamatot, és próbálj meg lazán, önmagadat adva közeledni hozzá. Ha a vonzalom kölcsönös, akkor minden simán fog alakulni.

aug. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!