Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lehetséges, hogy a külföldi...

Lehetséges, hogy a külföldi lányoknak sokkal jobban tetszek, vagy csak valamit én rontok el?

Figyelt kérdés
Szóval, nekem még sosem volt magyar barátnőm. Pedig már rengeteg ideje próbálkozok. Viszont amikor külföldön tanultam, vagy tartózkodtam rengeteg nőnek felkeltettem az érdeklődését és sokkal egyszerűbb kapcsolatot kialakítani.

2022. aug. 18. 13:23
 1/8 anonim válasza:

Lehetséges, nekem első barátnőm 21 évesen egy francia csaj volt, azután szerb..

Most újra itthon vagyok és egyszerűen nem tudok becsajozni...

2022. aug. 18. 14:37
 2/8 anonim válasza:
Ja hát hozzám is többször jött oda külföldi csaj nyaralás alatt, de a akadályok erősebbek voltak.
2022. aug. 18. 14:43
 3/8 anonim válasza:
Japánban állítólag könnyű csajozni, meg Izlandon is nagyon nyitottak szexuálisan.
2022. aug. 18. 16:04
 4/8 anonim válasza:
3. Japánba csak egy réteg, a többsége nem jön össze "AMERIKAIVAL" (és hát ott európaiként is Ameriaki lesz)
2022. aug. 18. 16:16
 5/8 anonim válasza:
Részlet kérdés.
2022. aug. 18. 16:38
 6/8 anonim válasza:
Magyarországon menőnek számít durván, bántóan elküldeni a fiúkat. Nem azt mondom, hogy máshol nincsenek ilyen lányok, de itt még meg is tapsolják őket érte.
2022. aug. 18. 17:24
 7/8 anonim válasza:
6. Még mindig jobb mint azokba az országokban, ahol a nyílt udvarlásért bezárhatnak, bár jó kérdés, hogy akkor ott hogy házasodnak xd
2022. aug. 18. 17:31
 8/8 franciasrac válasza:
Igen én is úgy találtam, egyszerűbb volt külföldi lányokkal csajozni (talán azért is mert nagyon bonyolultak a francia csajok?)
2022. aug. 19. 03:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!