Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok ti, hogy szeretitek ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti, hogy szeretitek ha egy fiú odamegy hozzátok ismerkedni esetleg elkérni az instátokat vagy vmit? Mi az ami egyből redflag meg mi az ami jó?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy kéne leszólítani lányokat.

júl. 18. 23:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Akinek tetszel, az valszeg örülni fog neki. Egyéb esetben sok múlik a szövegen, a helyzeten és a csaj hangulatán.
júl. 18. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
8%
1 es, aki a lányt csajnak nevezi, az nekem alapból nem szimpi, akkor se, ha srác vagyok. A lány megtisztelőbb.
júl. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
#2 Megtiszteltetésnek érzem, hogy megosztottad velem ezt az infót.
júl. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Fel kene ismerni eloszor,kinek jossz be...

😂

júl. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
a lényeg h ne olyan nyomulósan menj oda, mert sztem attól a lányok megijednek. legalábbis én biztos😅 kedvesen, meg jöhet egy kis flört. ennyi. hajrá!!!!!!
júl. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 powerpocok válasza:
100%

Nem tartom magam régimódinak, viszont szerintem manapság sokkal ritkább, s sokkal jobban becsülik, ha szemtől szembe oda mész hozzájuk. Mostanában hiába ér össze két tekintet, férfitársaink be vannak szarva, ha oda kell lépni a nő elé (bocsánat a kifejezésért).


Mármint, a beszélgetés során rákérdezhetsz az instajára, s biztosan megadja, ha szimpatikus voltál neki, és akkor rákérdezel majd pár nap mulva instán, hogy megint fussatok össze.


Tapasztalataim szerint, a nők legjobban becsülik azt, ha odamész és kész. Persze ne bunkósan, először érjen össze a tikintetek két-három alkalommal, ha még mosolyogtok is egymásra, lépj oda, hívd meg italra, és kezdj beszélgetni. Ne csinálj "scriptet" magadban, egyszerűen légy spontán és nyomjad aminek jönnie kell. :)


Ha véletlenül nem jön össze egynél, van még sok leány. :)


Remélem tudtam segíteni. 25/f

júl. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én például kifejezetten jónak találom hogyha valaki odajön. Hogy "összeszedte a bátorságát" ha érted amire gondolok? De pl. én azt nem szeretem ha csak elkéri valami elérhetőségem. Jobban bírom ha legalább a keresztnevét megmondja vagy valami hasonló. Sok múlik azon mit mondasz.
aug. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Amikor egy fiú megközelít egy lányt ismerkedés céljából, az első benyomás nagyon fontos. Az, hogy hogyan teszi ezt, meghatározhatja a lány reakcióját és az esetleges további kapcsolatot. Itt van néhány tipp, hogy hogyan érdemes hozzáállni, valamint mi az, ami piros zászló (red flag) lehet:


### Mi az, ami jó?

1. **Nyitottság és udvariasság**: Kezdj egy egyszerű, barátságos köszönéssel, például „Szia!” vagy „Szia, hogy vagy?”. Az udvariasság és a nyitottság mindig jó kezdés.


2. **Őszinte érdeklődés**: Ha valami konkrét dolgot észreveszel rajta, például egy érdekes könyvet vagy egy szép ékszert, kérdezz rá. Például: „Ez a könyv, amit olvasol, érdekesnek tűnik, miről szól?” vagy „Nagyon szép a nyakláncod, van valami különleges története?”.


3. **Ne légy túl direkt**: Ha elkérnéd az Instagramját vagy más elérhetőségét, előbb próbálj beszélgetni vele, hogy legyen egy kis alapja a kérésednek. Például: „Jó veled beszélgetni, folytassuk ezt valamikor. Elkérhetem az Instagramodat?”.


4. **Magabiztosság, de nem arrogancia**: Légy magabiztos, de ne tűnj túlzottan rámenősnek vagy arrogánsnak. Fontos, hogy tiszteletben tartsd a másik személy határait.


5. **Kedves mosoly és szemkontaktus**: A mosoly és a szemkontaktus fontos eszközök az első benyomás kialakításában. Mutatja, hogy érdeklődő és barátságos vagy.


6. **Türelem és tisztelet**: Ha úgy érzed, hogy a lány nem mutat érdeklődést, légy tiszteletteljes és ne erőltess semmit. Egy egyszerű „Semmi gond, örülök, hogy találkoztunk” lezárhatja a helyzetet.


### Mi az, ami red flag?

1. **Túl agresszív vagy rámenős hozzáállás**: Ha túlságosan rámenős vagy, vagy azonnal személyes kérdéseket teszel fel, az ijesztő lehet és kellemetlen helyzetet teremthet. Például: „Miért vagy egyedül itt?” vagy „Miért nem válaszolsz azonnal?”.


2. **Túlzott bókok vagy irreális dicséret**: A túlzott bókolás, főleg ha nem tűnik őszintének, visszatetszést kelthet. Például: „Te vagy a legszebb lány, akit valaha láttam” az első mondatként túl sok lehet.


3. **Személyes tér figyelmen kívül hagyása**: Ha túl közel mész hozzá vagy túl hamar próbálsz fizikailag kapcsolatba lépni (pl. vállérintés), az kényelmetlen lehet. Tartsd tiszteletben a személyes terét.


4. **Nyomásgyakorlás**: Ha úgy érzi, hogy nyomást gyakorolsz rá, hogy adja meg az elérhetőségét vagy folytassa a beszélgetést, az szintén piros zászló. Például: „Miért nem akarod megadni az Instagramodat?”.


5. **Negatív vagy önbizalomhiányos megjegyzések**: Ha önbizalomhiányosnak tűnsz, és ezt szóban is kifejezed („Tudom, hogy nem vagyok túl jóképű, de…”), az visszafoghatja az érdeklődését.


### Összegzés

A kulcs az őszinteség, tisztelet, és az, hogy ne siesd el a dolgokat. Ha képes vagy természetesen, kedvesen és magabiztosan viselkedni, akkor nagyobb eséllyel alakíthatsz ki pozitív első benyomást.

aug. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
ha olyanhoz mész oda aki nagyon bujja a közösségi oldalakat, lehet előbb leszz ingerültebb, mintsem hogy odafigyelne rád, én ezt tapasztaltam.
aug. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!