Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért mindig azok tetszenek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig azok tetszenek meg aki vagy teljesen az ellentétem,vagy elérhetetlen?

Figyelt kérdés
Kezdődött kb tizen pár évesen,amikor az osztály legsportosabb sráca tetszett..Szerettem mozogni,de ennyi semmi több.Utánna az egyik nagyon okos gyerek jött be.Mondanom se kell nem voltam annyira okos mint ő:) És ezt még "eljátszottam" egyszer aztán meguntam.Aki nekem tetszik annak én nem,akinek én tetszem az meg nekem nem:( Sose voltam szép,de csúnya sem.Ja meg nagyon csendes voltam,ezzel ellentétben azokkal akik eddig tetszettek.Illetve volt olyan is hogy én jöttem be neki,de ő nekem nem.Kedves volt meg minden,de külsőre nem tetszett.És most itt tartok,soha nem volt párom mivel soha nem jön össze.valami gubanc mindig van
júl. 3. 15:43
 1/2 anonim ***** válasza:
50%

Szia!

Igazából én is így vagyok ezzel, mint te. Szerintem ne aggódj rádtalál az igazi így vagy úgy. Mindig add meg a lehetőséget az ismerkedésre.

Nekem egyszer azt mondták, hogy még tudatalatt nem akarok kapcsolatot, mert mindig elérhetetlen fiút nézek ki,akivel szinte biztos hogy nem lesz semmi.

júl. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez a te esetedben csak rosszabb lesz, ahogy öregszel, úgy lesz egyre több ember elérhetetlen, ráadásul egyre elérhetetlenebb. Én azt mondom, még most állapodj meg valaki mellett, aki legalább nem a legrosszabb. Fogadd el, hogy az élet nem egy film, nincs sors és nincs igazi, van akinek ennyivel kell beérnie.
tegnapelőtt 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!