Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Rá merjek e írni? Hogyan?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rá merjek e írni? Hogyan?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Megéri próbálkozni? Hogy írjak rá?

A történet, egy munkahelyen dolgozunk, viszont teljesen más területen, épületben, nagyon ritkán találkozunk. Viszont muszáj volt több időt töltenem vele, és nagyon sokat beszéltünk, nevettünk.

Barátja nincs neki jelenleg, viszont félek az elutasítástól ha később találkozni kellene, ne legyen kellemetlen egyikünknek sem.

Szerintetek?



jún. 29. 19:30
 1/7 anonim ***** válasza:
37%
Az esetek 99%a elutasítás, ettől függetlenül meg lehet próbálni hát ha szerencséd van
jún. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Azt fogja gondolni, hogy gyáva vagy, ha neten írsz neki. Először élőben kell felkérdezni és ha jól fogadja utána írhatsz neki a neten is.
jún. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is ha alapból élőben ennyire jóban vagytok, akkor az egyik alkalommal tereld olyan irányba hogy lenne-e kedve online is beszélni néha a szabadidejében. Ha félsz a visszautasítástól, akkor egyfajta indirekt, puhatolózó kérdésként tedd fel, így egyikőtöknek se lesz kínos ha úgy alakulna.
jún. 30. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Azzal nem veszíthetsz semmit ha elkezdtek barátkozni, és ha ő is tényleg jól elbeszélgetett veled, akkor vevőnek kell lennie rá. Ha meg később úgy alakul, akkor "bepróbálkozhatsz" nála!
jún. 30. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
34%

Kollégával sosem szabad összejönni. Ez örök red flag.


29/N

jún. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
56%

Kérdező, szerintem kettesnek igaza van ötösre ne hallgass. Én is gyárban dolgozok és többen is vannak akik ott jöttek össze valakivel. Persze nekem még mindig nem jött össze.

Esetleg egy tanács: így ne kérdezz rá hogy össze jönne e veled hanem ha legközelebb találkoztok inkább hívd egy kávézóba vagy tófürdő...stb.

Mozit nem javaslom mert ott a filmre kell figyelni és nem tudtok beszélgetni.

tegnapelőtt 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
56%
Rá e mérjék e írni e? e
tegnapelőtt 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!