Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezek után rá merjek írni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek után rá merjek írni?

Figyelt kérdés
Együtt voltam egy sráccal 1 évig. Nem volt kimondva, de mindketten szerettük egymást és sok időt töltöttünk együtt. A kapcsolatunknak békésen vége lett, de én azóta sem tudtam túllépni, pedig már nem most volt. Azóta nekem is volt már más és neki is. De most egyikőnknek sincs párja. Szerintetek mit szólna, ha írnék neki? Jó ötlet? Vagy el kéne már felejtenem?
2021. márc. 6. 23:52
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem próbáld meg,semmit nem veszítesz,és kitudja még jó is lehet a vége,de ha nem írsz rá sose tudod meg mi lett volna ha
2021. márc. 7. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Irj ra, aztan ird meg mi lett belolee
2021. márc. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Csak nem merek, mert lehet ő már továbblépett. Én még mindig szeretem. Mit kellene írnom neki? Szia mizu nagyon gáz lenne.
2021. márc. 7. 21:42
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi lenne ha felhivnad?
2021. márc. 7. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
És mit mondhatnék neki, ha felveszi? Szívesebben írnék neki, mert ahhoz is össze kell gyűjtenem minden bátorságom, de az könnyebben menne.
2021. márc. 7. 23:59
 6/6 anonim ***** válasza:

Hat vagy lehetne az is hogy felveszed vele a kapcsolatot chatben, elindul a beszelgetes es utana felhivnad. Marmint a komolyabb dolgokat szerintem jobb hivasban megbeszélni, mert leveszed hogy reagal ra, vagy hallod a hangjan hogy mosolyog stb stb. Chatnel meg atgondolhatja vagy 10x mit ir elotte de persze ez rad is igaz

Chatnel nem tudom mivel kene inditani, ez nehez picit. De ha leveszed irasban ugyahogy hogy mennyire kivancsi rad/mennyire erdekled es pozitiv az eredmeny akkor nem veszett az ugy, hajraa

2021. márc. 8. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!