Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan keveredjek vele beszélg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan keveredjek vele beszélgetésbe?

Figyelt kérdés
Szóval, már 2 éve ebbe a suliba nyomom, eddig nem nagyon láttam ezt a lányt, eléggé zárkózott szerintem, nyári gyakorlaton minden nap látom, de akkor is vagy a teremben ül, vagy csak hazafelé, őket mindig 1 órával engedik el előbb, a teremben meg félek kezdeményezni mivel az én osztályom és az ő osztálya is síri csendben ül, kicsit gáz lenne. Felettem jár egyel annyit tudok róla, se a nevét, hol lakik, nagyon bejön a lány, megszeretném ismerni de nem nagyon van rá úgy igazán lehetőségem, valakinek valami tipp esetleg?
jún. 27. 17:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

1. Ami a legegyszerűbb, erőt veszel magadon és egy megfelelő pillanatban odamész hozzá személyesen beszélgetni

2. Ami a nehezebb út valahogy kideríted a nevét. Egy suliba jártok, tudod melyik osztályba jár; kik az osztálytársai innen már nem olyan nagy kunszt megtalálni őt valamelyik közösségi media platformon.

jún. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szemezzetek

Vegye észre, hogy nézed, mosoly oda-vissza, szia, szia.

Neked kell megtenni a lépéseket még mielőtt egy másik srác teszi meg.

jún. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
szemeznék én, de elöttem ül, bejelölni random meg nem szeretném, az olyan "stalkeres". A beszélgetés lenne a legjobb ha van rá megfeleő alkalom, na de mégis mit mondhatnék? 1 évvel idősebb, full idegen az osztálya nekem, senkit nem ismerek onnan.
jún. 27. 19:44
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nincs szünet, nem fordul hátra, semmi?

Akkor engedd el. Ott van tőled öt méterre álmaid nője és ott is marad.


A csajozás többek között arról is szól, hogy rengetegszer a nulláról bepróbálkozol, csomószor pofára esel, de néha bejön.

jún. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Köszönj rá, keresd meg neten, nézd ki a nevét a névsorból.
jún. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
értem én hogy rá írnék neten, de nem lenne fura a részéről? Random rá ír egy srác egyel alatta, na de a fő kérdés hogy mit írnék neki, mert semmi ötletem sincs.
jún. 28. 00:04
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, ráírsz, ugyanúgy egy leszel az engedély kérések között, mint a többi srác, aki írt neki.

Írd azt, hogy tetszik neked, meg szeretnéd ismerni. Ez a helyzet, nem?

jún. 28. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy minden egyes ötletre van egy kifogásod, hogy miért ne... Így nem fog menni.
jún. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!