Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem írnak a fiúk?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem írnak a fiúk?

Figyelt kérdés

Úgy szokott lenni hogy rám írnak jót beszélünk és utána vagy még írunk egy párszor vagy egyáltalán nem. De tényleg jót beszélünk nem ilyen sablonos beszélgetés ezért nem értem. Volt olyan hogy irogattunk egy fiúval nagyon jókat és ő is írt egy párszor aztán el tűnt, aztán megint fel bukkant mivel írtam neki és arra hivatkozott hogy én milyen szemét vagyok hogy el voltam tűnve miközben ő volt el tűnve, és írta hogy mennyire hiányoztam neki.

Mit tegyek hogy írjanak sűrűbben vagy miért van ez nem értem?



jún. 23. 15:11
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:
#10 de hogyan tartozik ez a témához hogy hol lakok
jún. 23. 15:57
 12/33 anonim ***** válasza:
19%
hat pl bivalyfélegyházán vagy miskolcon, miközben a másik pécsen, akkor ez is lehet egy ok
jún. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
100%
Te is írhatsz nekik, nem kell mindig arra várni hogy ők írjanak. Azt mondod jól elbeszélgettek egyik nap... Akkor miért nem írsz neki te másnap? Ha egyfolytában nekem kéne kezdeményeznem, én is besokallnék és keresnék valakit aki mutat felém érdeklődést.
jún. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 A kérdező kommentje:
#13 én is írtam nekik viszont úgy is el vannak tűnve. Azt írják túl szexi vagyok. Hát basszus akkor miért írnak?! Rendben meg fogadom csak nem akarom hogy azt lássák hogy futok utánuk
jún. 23. 16:06
 15/33 anonim ***** válasza:
100%
#14 nem kell futni utánuk, de azért - én legalábbis - mindenképp elvárom a másik féltől hogy ugyan annyi érdeklődést mutasson irántam, mint én felé. Az hogy "túl szexi vagy" az kamu indok. Vagy annyira lent van az önbecsülése a srácnak, hogy jobban is jársz ha nem folytatjátok, mert addig amúgy sem szabad egy kapcsolatba beleugrani, amíg mind a két fél rendbe nem rakta magát testileg és lelkileg.
jún. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:
#15 jó rendben igen de egy csomószor van olyan hogy írok neki és vissza ír ugyan de aztán amiket írok arra már nem válaszol..
jún. 23. 16:26
 17/33 anonim ***** válasza:
100%
Te se válaszolsz itt szóval nem vagy náluk különb!
jún. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:
#17 mire nem válaszolok. Mert hülye fárasztó üzenetekre nem válaszolok
jún. 23. 16:35
 19/33 anonim ***** válasza:
100%
Javasold te a találkozót! Te irányíts, ne a fiúk!
jún. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
Millió oka lehet...
jún. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!