Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan kérdezzem meg egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kérdezzem meg egy lánytól , hogy hogyan érzi magát, enélkül , hogy úgy tűnne nyomulok rá?

Figyelt kérdés

Elotortenet. Snapen kuldte hogy boldogtalan ,mert elozo kapcsolataiban ő csak adott, de sosem kapott. Ráirtam hogy meséljen mi a baj. Elmesélte. Stb(ez elott két hete szakitott)

Utana megemlitette , hogy észrevette ,hogy sokat tekintek rá a susuban. Ekkor én oszinten bevallottam neki hogy mit érzek, nem akartam hazudni,erre o csak azzal felelt, hogy "értem..." En utana mondtam,hogy latom nem errre szamitott . Ő:DE PONTOSAN ERRE. En utana bocsanatot kertem es elkoszontem. Erra azt válaszolta. "Én kérek bocsánatot inkább..hatalmas katyvasz van jelenleg a fejemben, nem várom el , hogy megértsd, azért örülök ,hogy ezt elmondtad.☺️

Mit kéne tennem? Most ezt elutasításnak kell vegyem?



jún. 18. 14:47
 1/6 A kérdező kommentje:
Nem épp jókor történt , az elmult 3 hónap elég nehezen ment, már fizikai tünetei vannak a stressznek, ez még inkább rátesz, ezért kérek tanácsot , hogy mi tévő legyek az üggyel kapcsolatban. Olyan érzés , mintha "lógva hagyott volna."
jún. 18. 14:51
 2/6 anonim ***** válasza:
94%
Igen, ez egy elutasítás, sajnálom. Az eredeti kérdésre pedig annyi a válasz, hogy egy sima kérdezés, egy szimpla érdeklődés nem nyomulás.
jún. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Később (1 hónap) még érdeklődhetsz, hogyan alakultak a dolgok.

Ki fog derülni.

jún. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
82%
A normális beszélgetés nem nyomulás.
jún. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Szerintem nem elutasítás. Beszélgessetek "közömbös" dolgokról. Adj időt magatoknak.
jún. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen, sajnos ez elég egyértelműen elutasításnak tűnik, bár a lány valószínűleg nem akart megbántani. Ahogy írtad is, most elég zavaros időszakot él át, és úgy tűnik, még nem áll készen egy új kapcsolatra, főleg, hogy nemrég szakított.


Ami a kérdést illeti, ha érdekel, hogy hogyan érzi magát, egy egyszerű és őszinte érdeklődés nem fog nyomulásnak tűnni. Írj neki valami olyasmit, hogy „Hogy vagy mostanában? Jobban érzed magad?” Ez nem nyomulós, inkább azt mutatja, hogy tényleg törődsz vele, és nem csak a saját érzéseid miatt érdeklődsz.


De fontos, hogy hagyj neki teret is. Ha szeretne beszélni, majd megteszi, de ne érezze úgy, hogy nyomás alatt van. Időt kell hagyni neki, hogy tisztázza az érzéseit, és ez lehet, hogy hosszabb időt is igénybe vehet.

aug. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!