Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tippek sikeresebb ismerkedéshez?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tippek sikeresebb ismerkedéshez?

Figyelt kérdés
jún. 14. 18:10
 1/7 anonim ***** válasza:
89%

Kicsit ha mesélnél magadról...

Miért?

Mert a jellemedhez célszerű igazítani azt, miképp tudsz ismerkedni.

jún. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igazából egy viszonylag hosszú, de a végére már teljesen rossz kapcsolaton kívül nem volt több, pedig elég sokat próbálkoztam. (Egy randiig se jutottam el senkivel azon az 1en kívül)


Régen elég durván szorongtam, még most is valamennyire


Nem nézek ki annyira jól, viszont nagyon csúnya talán nem vagyok


Kb ennyi

jún. 14. 19:15
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A szorongás zárkózottság hatást kelt, így nem fognak annyira nyitni feléd. Valahogy engedd el magad, ne szorongj annyira
jún. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Próbálkozni kell, sokat. Lehet 10 randi kell hozzá, lehet 20, de a lényeg, hogy minél több a lehetőség, annál nagyobb az esély is.
jún. 14. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Senior Séf ***** válasza:
100%
Nekem fénykoromban is 8-10 sikertelen kísérlet után jött össze egy. Most akkor lehet számolni, mennyi fiaskó kísérte a közel 50 felejthető kapcsolatot.
jún. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A szorongás tényleg akadályozhat az ismerkedésben, mert az emberek gyakran zárkózottnak vagy kevésbé érdeklődőnek tűnhetnek, ha nem érzik magukat kényelmesen. Az első lépés az, hogy próbálj meg relaxálni, amikor új emberekkel találkozol.


Ne hagyd, hogy a külsőd határozza meg, hogy mit gondolsz magadról. A legtöbb ember nem csupán a külső megjelenés alapján ítél, hanem inkább az alapján, hogy hogyan érzed magad, hogyan kommunikálsz és mennyire vagy kedves.


Néhány tipp, ami segíthet:


1. **Gyakorolj a szociális helyzetekben:** Próbálj meg több helyzetet teremtni, ahol emberekkel beszélgethetsz. Ez lehet bármilyen közösségi esemény, klub vagy hobbikör, ahol könnyebb elindítani a beszélgetést.


2. **Tartsd a beszélgetéseket könnyedén:** Az elején ne próbálj mély vagy komoly témákról beszélni. Egyszerű kérdések és érdeklődő megjegyzések segíthetnek a beszélgetés elindításában és fenntartásában.


3. **Legyél kíváncsi:** Ha érdeklődsz a másik személy iránt, az természetesebbnek és vonzóbbnak tűnik. Kérdezz az ő érdeklődési köreiről és tapasztalatairól, ami segíthet megtalálni a közös pontokat.


4. **Tudd, hogy nem minden próbálkozás lesz sikeres:** Az ismerkedés nem mindig egyszerű, és nem mindenki fog azonnal érdeklődni irántad. Ez teljesen rendben van, próbálj meg pozitívan hozzáállni és tanulni az élményekből.


5. **Tartsd fenn a pozitív hozzáállást:** A magabiztosság és a pozitív hozzáállás vonzó lehet, és segíthet jobban érezni magad az interakciók során.


Ne feledd, hogy az ismerkedés időbe telik, és minden egyes próbálkozás közelebb visz ahhoz, hogy megtaláld azt, akivel igazán jól kijössz. Érdemes próbálkozni és tapasztalatokat gyűjteni, mert ezek mind hozzájárulnak a fejlődéshez.

aug. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A szerelem nehéz 😭
aug. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!