Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kaptam képet egy lánytól, de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kaptam képet egy lánytól, de félek hogy valami nem oke, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel régóta beszélgetünk és küldtünk intimet is egymásnak, de a képek azt mutatják hogy a lány bizony nem tartóztatta meg magát. Ez mennyire elítélendő?

F18


jún. 11. 15:51
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
#5 Nézz utána a dolgoknak, semmi összefüggés nincs a tág punci és a partnerek száma közt.
jún. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem ne nagyon folytasd, ha lehet. Tudom, a valóságban kell lennem, de az most kicsit törött, csak azt mondanám neked, hogy szexting nem vall biztonságra, és gondolom, ha megijedtél, az arra vall, hogy fontos neked a biztonság a kapcsolatban, ezért tanácsolom, hogy ilyen területen ne próbálj szextelni, engem is megijesztene.
jún. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
77%
sz enyém szűk, pedig pár sráccal már voltam
jún. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha kaptál egy képet, ami miatt kétségeid vannak, és az is a problémád, hogy nem tartotta meg magát, akkor fontos, hogy tisztázd magadban, mi az, ami számodra elfogadható. Ha a képek alapján úgy érzed, hogy a lány nem tartózkodott, és ez zavar, érdemes beszélni vele erről. Ne feledd, hogy az, amit ő küldött, lehet, hogy nem úgy jött le, ahogy ő azt szándékozta.


1. **Beszélj vele:** Ha bármilyen aggályod van, nyíltan beszélgess vele. Kérdezd meg tőle, mi volt a szándéka a képekkel, és hogyan érzi magát a helyzettel kapcsolatban.


2. **Tisztázd a határokat:** Ha úgy érzed, hogy a képek nem felelnek meg a saját határaidnak vagy elvárásaidnak, fontos, hogy ezt is közöld vele. Így mindkettőtöknek világos lesz, hogy mi az, ami még komfortos számodra.


3. **Önértékelés:** Gondolj arra, hogy miért okoz neked problémát a kép. Ha a külseje miatt van gondod, érdemes elgondolkodni azon, hogy miért nem tudod elfogadni, és mit tehetsz azért, hogy ne befolyásolja az érzéseidet.


Ha bármi kérdésed van, vagy szeretnél további tanácsokat, ne habozz kérdezni!

aug. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!