Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit gondoltok arról, ha 16...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról, ha 16 évesen valakinek még soha nem volt barátja?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok, szerintem amúgy nem csúnya, 162 cm, 53 kg. Bár azt elismerem, hogy itt-ott lehet dolgozni magamon (dehát kimondja azt magára, hogy elégedett az alakjával?), de amúgy az ismerőseim között nagyobb daraboknak is vannak/voltak kapcsolatai, pedig ők még fiatalabbak is nálam, szóval úgy gondolom hogy az alak a mai világban már nem nagy előny, vagy nagy hátrány. Én mégis itt vagyok 16 évesen és sehol senki a láthatáron. És ami még rosszabb, hogy még csak "jelentkezők" sem akadtak, szóval nem az van, hogy mindenkit visszautasítok. Én nem akarok kezdeményezni, mivel ilyen téren visszamaradott vagyok, hogy a fiú kezdeményezzen. Ez akkora nagy baj lenne? A másik pedig hogy nem sminkelek. Nem elítélem, csak egészen egyszerűen engem zavar, így a mindennapokban nem vesződök vele. Ez lehet a "baj"? A nálam fiatalabbak beszélnek, hogy az "exeim". Persze tudom, hogy ennek a nagyrésze csak ilyen látszat kapcsolat, de van olyan is, ami nem. Én látszat kapcsolatot nem szeretnék. De hogyan tovább, vagy mit rontok el? Vagy ennyi idősen még nem is kell kapcsolat, csak a körülöttem lévők egy része túl előrehaladott? Ti mit gondoltok erről?


Ez a kérdés most tényleg nem azért kerül kiírásra, hogy jöjjenek a privátok, csak érdekel a véleményetek. És az ajánlat szerű levelekre nem is fogok válaszolni.



máj. 21. 18:42
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi idősen nem volt nekem sem párom. Sokáig nem is akadt jelentkező. Már 20 éves voltam amikor sikerült felépítenem rendesen az önbizalmam és megtalálnom a saját stílusom. Ekkor lett előszőr barátom, akire teljes mértékben megérte várni.

Szerintem te sem vagy elkésve. Az írásod alapján rendes és aranyos lánynak tűnsz, biztos rád fog találni a szerelem.

máj. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Nincs veled baj
máj. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 Versenyzővagyok ***** válasza:
100%
Szuper vagy
máj. 25. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen rendben vagy így, ahogy vagy. Egyszerűen nem jött el az időd. Légy türelmes
máj. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Én 21 éves vagyok és szintén nem volt barátom. Nem vagy elkésve.
máj. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy, nem vagy elkésve, én 20 vagyok és még nincs senkim. Ismerős az érzés, amit érzel. Sokszor ugyanezt érzem én is amit te, hogy le vagyok maradva, de kell idő, míg az ember egy olyan személyiséget és viselkedésmodort, felfogást alakít ki (kvázi valóban éretté válik) amivel felkészül egy kapcsolat kialakítására és fenntartására.

A fent leírtak alapján szerintem tökéletes vagy úgy, ahogy s amilyen vagy. Fix, hogy vannak olyan fiúk, akik azokat a lányokat keresgélik, akik nincsenek elszállva maguktól, nem sminkelik, festik magukat agyon, hanem a természetes arcukat adják és a természetes személyiségüket, amilyenek ők maguk valójában. Ez a legjobb, ahogy hozzáállhatsz az egészhez. Megsúgom: talán nem olyan gyakori az ilyen srác, de az viszont minőségi.

A kezdeményezésről pedig azt gondolom, hogy a mai borzalmas világban már sok minden mindegy, hogy ki mikor mit tehet/engedhet meg magának, tehát ha neked tetszik egy srác, akkor bátran menj oda hozzá/írj rá, kezdjetek el beszélgetni aztán idővel meglátod/meglátjátok, hogy alakul a dolog. Vesztenivalód sosincs, de nem mindig csak a fiú kell nyisson, mert lehet, hogy nem mindig mer vagy visszahúzódó az illető és esetleg arra vár, hogy na majd te hátha megszólítod.

Próbálkozni kell, s mindent megpróbálni.

máj. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 NTBS ***** válasza:
100%

Ez lenne a normális.

Nem ami most a korszellem.

Semmivel nem vagy lemaradva.

máj. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 17-es!

16. válaszoló vagyok.

Bizony, sajnos ezt a mentalitást saját szememmel is látom, hova halad ez a világ. Egyszerűen el se hiszem. Ami 10 évvel ezelőtt ciki volt (pl hogy nyolcadikban legyen az embernek párkapcsolata) az ma teljesen elfogadott sőt lassan kilógsz a sorból ha nincs (már ötödikben is alakulgatnak a dolgok)...

Hogy ez az egész hova/meddig fog fajulni, az jó kérdés, de az erkölcsi-társadalmi értékek romlása sajnos erősen megfigyelhető.

máj. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Semmi baj! Még nem dölt össze a világ!
jún. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Nem sminkelsz? Nekem tetszene! Örülnék ha nem a festéket puszilgatnám rajtad! f.
jún. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!