Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek? Mit érezhet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Mit érezhet irántam? (Több lent)

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel már 2 hónapja beszélgetek. Nem értem a kapcsolatunkat. Néha barátok vagyunk, néha többek mint barátok és néha pedig teljesen olyanok, mint két idegen. Egyik pillanatban úgy beszél velem mintha különleges lennék, máskor meg úgy mintha nem jelentenék neki semmit. Egyik nap rengeteget törődik velem, a másik nap pedig teljesen ignorál. Az egyik pillanatban teljesen boldoggá tesz egy másikban pedig teljesen össze zavar.
2023. okt. 2. 23:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
TE mit csinálsz közben?
2023. okt. 2. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ez jutott eszembe. Egyelőre egy darab fal interaktívabbnak tűnik, mint te. Ezeket "teszi" veled... erre te? Bámulsz ki a fejedből? Némán elszaladsz? Krémesre áztatod a bugyid és a fülére akasztod? Mégis hogy lehet valaki ennyire passzív egy róla szóló leírásban? A tánchoz két ember kell.
2023. okt. 3. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
87%

...orrára, az jobb.

Szerintem élvezi a fiút, de nem látszik rajta. Az meg folyamatosan töpreng, hogy mi a fene van most?

2023. okt. 3. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hívott már talira ezalatt a 2 hónap alatt? Mert ha nem, akkor sanszos, hogy nem akar semmit.
2023. okt. 3. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Kedves #4!

Igen találkoztunk. Meg is ölelt akkor.

2023. okt. 3. 19:16
 6/6 anonim ***** válasza:
#5 Ez már egy jó pont. Terveztek további talikat is?
2023. okt. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!