Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol tudnék oltatlan lányokkal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék oltatlan lányokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés

2 éve még nagyon egyszerű volt az ismerkedés, de manapság már 10ből 9 lány meg van mérgezve. utálom mikor ez kiderül ismerkedésnél, ilyenkor azonnal letiltom.

"laposföldhívő csoportokban" stb válaszokra nem vagyok kíváncsi



#wqrrqwrqqerweq
2022. márc. 3. 16:05
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
38%
Gondold csak ezt, annál több lány marad nekünk.😁
2022. márc. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
47%
Akkor sajnos nagy eséllyel egyedül maradsz. De nem azért, mert a lányok agyhalottak, hanem azért, mert nagyon nehezen fogsz találni olyan személyt, aki eltűri a hülyeséged. Na aki ezt elviseli, az tényleg nem egy épeszű.
2022. márc. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:

Én kifejezetten egyetértek a szkeptikussággal, ami több okból is indokolt sajnos. Amúgy szerintem mindenki gondolja erről a témáról azt, amit akar. Fölösleges hajba kapni, mert pontosan ez lesz, ami itt a kérdés alatt is történik.


Kérdező; ámbár említetted hogy nem rajongsz az fb csoportokért, azonban lenne egy amiben lehet nagy valószínűséggel korodbeliekkel is találkozhatsz, valami társkeresés oltatlanoknak (?). Nem tudom pontosan de próbálj rákeresni ha érdekel, ha nem is így adja be akkor akár szinonimát alkalmazva.

2022. márc. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
38%
Mindenki olyannal ismerkedik akivel akar ha hülyeség ha nem.. Az válaszoljon aki tudja a kérdésére a választ nem picsogni, hogy mekkora hülye a kérdező.
2022. márc. 5. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
35%
Megnéztem mindent amit linkeltél... egytől egyig kamu és hülyeség. Olyan helyen dolgozom, ahol tudni kell ezeket felimserni, mi az igazi és álhír. Amit te nézel az nem hiteles. Gondoltam leírom..., de ami egy alaptézis mélységig ássa el magát egy ember fejébe azt bizony csak maga az ember tudja megszüntetni. Szóval amig te hiszel a valótlan dolgokban kedves kérdező addig mi ugysem tudunk neked segíteni. Ráadásul a kommentjeiden látszik, hogy szociális problémáid is vannak, inkább ezeket kellene elöbb megoldani, utána ismerkedni lányokkal. És légyszives nekem ne próbálj meg ellentmondani, mert biztíthatlak, hogy nem fognak meghalni az oltottak. Egyátalán láttad már a vakcinák hatóanyagát mikroszkóp alatt? Mert akkor elég könnyen kivehető, hogy a 3 enzim amit tartalmaz, a 2pontos DNS molekulákkal és plazmával ami körülveszi. Ezek reakciója a testel csak akkor eredményezhetne halált, ha rövid időn belül mondjuk 5 dózis nyugtatót keversz para-aminofenol származékkal. Ebbe pedig amugy is majdnem meghalnál, viszont a vakcina DNS reakciója miatt erősebb a hatás. Amugy pedig megmondom neked, hogy ezek tudatában biztos hogy nem veszélyes a vakcina. Testnedvekkel pedig maximum a vakcinában lévő mellékvegyületek, pl ásványianyag , ami átadható a többi a vérben oldódik fel. Szóval kérlek ne állíts hülyeséget:)) Doktori címed van esetleg? Mert hidd el nem ingyen oszogatják,a disszertációját nem tudja mindenki megvédeni.
2022. márc. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
#35 Ez egy mRNS alapú oltás, semmi köze a DNS-hez.
2022. márc. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
43%
Attól még ugyanúgy agyhalott a kérdező... figyelj hülye kérdésre ne várjom normális választ sztem. Akinek van egy kis esze tudja hogy az oltás nem halálos:))
2022. márc. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!