Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol érdemes ismerkednem ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol érdemes ismerkednem ha hosszútávú kapcsolatot szeretnék? 18/f

Figyelt kérdés
2022. jan. 7. 00:37
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
92%
Jó hát én sem szeretek bulizni különösebben, nem is járok. Viszont kocsmázni lemegyek, jó a haverokkal együtt lenni. Alkoholból is meg kell találni azt ami ízlik, aztán abból nem annyit inni hogy összehámyd magad félig az asztal alatt fekve, hanem mértékkel és akkor nem leszel rosszul tőle.
2022. jan. 7. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
Nincsenek haverjaim xD de ha lennének se mennék velük kocsmába
2022. jan. 7. 09:09
 13/28 anonim válasza:
100%

Nekem úgy tűnik hogy kifogásokat keresel. Nekem sem könnyű ez, és én is 18 vagyok..


Azt gondolom hogy önbizalmat kell találj, és ki KELL lépned a komfortzónádból. Alapvetően ha az önbizalom megvan, simán ismerkedhetsz akár utcán is, nyilván nem minden esetben.


Például van egy olyan szitu, amikor a csaj látszólag siet, gyorsan lépdel, kérdés hogy odamész-e, leszólítid vagy sem . Mert nem biztos hogy megáll ilyen esetben, mert nincs ideje beszélni.Ez talán az egyik legnehezebb szitu. Az is lehet hogy azért nem áll meg, attól függetlenül hogy siet, merthogy nem jössz be neki, vagy valanit rosszul csináltál. Viszont ott van a kérdés hogy ha nem léped meg akkor nem fog kiderülni, hogy mit mondana... Ezért érdemes megpróbálni. Legyél alapvetően kedves, akkor is ha elutasít.


Szerintem suli után vannak egy csomóan akik mennek zazw, tök sok korodveli csajjal összefuthatsz mondjuk ha leszálltok ametrón, és utána leszólíthatod.


Elmondod neki hogy szimpatikus, nem akarod kihagyni ezz a lehetőséget, bemutatkozol, kezet fogtok, bemutatkozik, egy picit beszélgettek és elkéred a számát.


Elméletben nálam ez így nézne ki. Gyakorlatban még nem próbáltam, használd saját felelősségre az infót. Nekem ez a célom.

18f

2022. jan. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
54%
Hogy szeretnél komoly kapcsolatot, ha még barátot se tudsz szerezni xd
2022. jan. 7. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
És ha odamegyek egy lányhoz az utcán akkor mit mondjak?
2022. jan. 7. 09:37
 16/28 anonim ***** válasza:
88%

Hát ahol épp vagy. Bár szerintem az utcán a legkönnyebb, vagy inkább egy buszmegállóban, vonatállomáson, ahol látod, hogy vár ott oda tudsz menni.

Vagy pont a vonaton, buszon le tudsz ülni valaki mellé.

De ha egy gyors helyen kell, pl egy pénztáros csajról van szó, akkor arra valamilyen dumát kell ki gondolni, vagy valami mert ugye ott sorban állás van, gyorsnak kell lenni.

Meg hát kávézóban szerintem nem igazán lehet ismerkedni, mármint oda az ember általában társaságban megy. Azt azért csak nem zavarja meg. De egyébként szerintem neten is próbálkozhatsz továbbra is. Csak vegyesen. Aztán majd valahogy csak lesz sikered, viszont az ne keserítsen el, ha mondjuk visszautasítanak.

2022. jan. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, nekem is mondtak anno ilyen fszságokat, hogy járjak el ide-oda, és be kell látnom utólag, hogy valóban ezt kell csinálni, csak a saját ízlésemre igazítva, mert ugyanezeket mondták, hogy járj el bulizni, meg mittudomén, közben én is olyan hülye voltam, hogy a társkeresőktől vártam a megoldást... engedd el.

Szedd össze, mit szeretsz csinálni, ahová egyedül is elmehetsz, és tedd azt. Ne görcsölj rá, hogy te mindenképp azért mész oda, hogy csajt szerezz. Azért menj oda, mert oda szeretnél menni, szimplán mozdulj ki otthonról. Könyvtár, múzeum, kávézó (pl. beülsz laptoppal), pláza, vagy bármi olyan hely, ami nem az utca, ahol nem futtában közlekednek az emberek, hanem van időd szemezni ezzel azzal. (Nyilván az utcán is lehet rá esély, de sokkal kevesebb, mert megállítani nem állíthatsz meg senkit, a "nincs órám mennyi az idő" már nem aktuális duma, az meg elég ritka, hogy csak úgy kint álljon valaki egyhelyben, aki épp nem csinál semmit.)

Ha szimpatikus vagy a csajnak, azt észre fogod venni, mert ő is olyan idiótán fog viselkedni, mint te, ha nem vesz észre, akkor is van esély leszólítani, bár valóban jobb, ha már úgy mész oda, hogy ő is kiszúrt.

Én egyszer egy kávézó vécéjénél szedhettem volna fel egy csajt, ha nincs barátnőm :D Mindketten nagyon szemeztünk egymással, egyértelmű jeleket adott, hogy szimpatikus vagyok neki, már csak közelebb kellett volna mennem hozzá.

Fontos, hogy higgy magadban, hogy sikerülni fog, különben ki higgyen benned, ha te nem hiszel? :)

2022. jan. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
85%
15: na ezért mondom hogy barátokat szerezz először, mert ha ennyire le vagy maradva szociálisan hogy nem tudsz megszólítani egy embert akkor először azon kell segíteni. Persze próbálkozhatsz lányoknál is, de annak nagy valószínűséggel az lesz a vége hogy "csunya rossz lányok nem értékelik a rendes fiúkat", aztán a csalódások miatt elmegy a ledved az egésztől...
2022. jan. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
33%
#18: az utcán én sem tudnék senkit leszólítani, meg nem is akarnék... az egyszerűen nem erre való, engem is zavarna. Hamarabb érheti csalódás egy utcai leszólításból, mint ha elmegy valahova.
2022. jan. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
#18 nyáron nagy nehezen sikerült megszabadulnom egytől mert szinte minden nap találkozni akart és ráment az egész napom
2022. jan. 7. 10:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!