Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak beképzelem magamnak,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak beképzelem magamnak, vagy tényleg érez irántam valamit?

Figyelt kérdés
Van egy fiú az osztályban, aki tetszik nekem. 1 padsorral mögötte ülök, s sokszor látom, hogy hátranéz, néha hosszabb, néha rövidebb ideig, de ha odafordulok, elkapja a fejét. Barátnőim is szokták mondani. Egyszer szemeztünk is. Ezen kívül naponta max 1-2 szót váltunk, nincs köztünk nagy kommunikáció. Szerintetek ez most mi lehet? Eléggé félénk lány vagyok, ezért nem merek odamenni hozzá.

2021. szept. 30. 19:50
 1/9 anonim ***** válasza:
15%
Pedig jobb lesz ha tököket növesztesz kisanyám ha elakarsz valamit érni az életben ! A muja csajokat kerülik a srácok , lehet hogy helyes pofid van de ez kevés lesz. Egy pasinak az kell, hogy rajongjon érte a nő, hogy ha kemény a pálca akkor az rendesen meglegyen művelve, ha szomjas a férfi szomját oltod, és végül a női princípium gyümölcsével ajándékozod meg a lábad közibül.
2021. szept. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy dolgot fontos tudnod: lehet ismerkedési szándék nélkül is beszélgetni.;) Ne úgy menj oda hozzá, hogy most tökéletesnek kell lenned, hiszen ismerkedni akarsz vele, csak dumáljatok. (Suliban vagytok, nem is lehet olyan szintű kommunikációt folytatni.) Ha úgy érzed, hogy jól megy a beszélgetés (akár online is), csak akkor válts ismerkedési üzemmódba.:D
2021. okt. 1. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nemm lehet, hogy a fiú sem mer kezdeni? Igyekezz arra, hogy minél többet légy a látókörében, a közelében. Ez arra jó, hogy hamarább adódik alkalom, hogy szólj hozzá (hogy szóljon hozzád) vagy bekapcsolódj a beszélgetésbe, ahol ő is jelen van. Egy jó poénjánál "üsd meg" a vállát, férkőzz melléje.
2021. okt. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Neked úgy tűnik, mintha téged nézne, de nem tudhatod biztosan. Az ilyen helyzeteket nagyon könnyű félreérteni - ahogy másnak gondolni is, mikor pontosan az, aminek te gondolod. Biztosat csak akkor tudsz meg, ha ő elmondja - már ha tényleg azt mondja, ami.


Lehet, hogy a srác is fél, meg te is félsz, így viszont nehezen lesz belőle bármi. Próbálj meg többet lenni a közelében, ha adódik valami, amiről beszélgetni tudtok, akkor beszélgess vele. Adj neki lehetőséget, hogy ő is könnyebben kezdeményezhessen. Nem kell rögtön érzésekről, szimpátiáról beszélgetni. Kezdésként csak beszéljetek, szólítsátok meg egymást. Hétköznapi dolgok, sulis dolgok, aztán egyre többet beszélgettek egyre több mindenről és ügyesen alakulnak a dolgok.

2021. okt. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
Nálam is volt, hogy évekig úgy éreztem, figyel egy srác és mások is így látták. Aztán nemrég megkérdeztem tényleg nézett e engem és elmondása szerint nem is emlékszik ilyenre.
2021. okt. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Szóval fejlemények :D Párszor beszéltünk azóta, néha ugrat dolgokkal. Tesin volt ilyen fogócska, amiben a földön feküdtünk, úgy lehetett levenni magadról a menekülő szerepet (akit a fogó hajt), hogy lefekszel valaki mellé. Itt jön a gigszer. Fiú lány mellé feküdhetett, lány fiú mellé. Valahogy úgy jött ki, hogy kétszer mellém feküdt, illetve egyszer én mellé. Szerintetek ezek további jelek, illetve jól tettem, hogy mellé feküdtem?
2021. okt. 9. 19:40
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Jól tetted, jó jel, hogy melléd feküdt, te meg mellé. De nem feltétlenül jelent semmit.


Az mindenképp jó hír, hogy beszélgettek. Csak így tovább, ez jó irány!

2021. okt. 10. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

Őszinteséggel lehet csak a félénkeknek ismerkedni. Levélkére írd: Szeretnék veled beszélgetni, de félénk vagyok. Tudnál segíteni? Mit tegyek?

De ez csak akkor megy ha elfogadod a saját zavaró gondolataid! Gondolatok: És ha kinevet? De ha én tévedek? A barátaival olvassa és kiröhög? Ellen gondolat: Had röhögjön! - akkor bunkó és legalább kiderült. Na és ha tévedek? - nem a világ, kibírom és legalább lezárhatom. Különben is a félős emberek jó partnerek, hűségesek, romantikusak, élénk a fantáziájuk stb.. Elfogadom magam ilyennek amilyen vagyok, akinek nem tetszem sajnálhatja.

2021. okt. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Aki nem kockáztat, az nem is nyer. Ha megpróbálod elkerülni a kockázatot, azzal a sikernek sem adsz lehetőséget!
2021. okt. 23. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!