Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ezek az apró dolgok utalnak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek az apró dolgok utalnak valamire vagy csak beképzelem?

Figyelt kérdés
Szóval van egy srác aki 4hónapja visszautasított, de közös baráti társaság miatt sokat találkozunk meg jóban vagyunk. Mostanában észrevettem, hogyha odaad valamilyen tárgyat (pl pohár) mindig hozzáér a kezemhez amikor nem is szükséges. Rengetegszer van az hogy másodpercekig egymás szemébe bámulunk. Meg egy haveromra, akivel régen volt köztünk valami féltékeny lett.
2021. márc. 15. 23:19
A kérdező szavazást indított:
Igen, jelent valamit
Nem
18 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha annyira érdekelnéd már lépett volna
2021. márc. 15. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lehet 4 hónappal ezelőtt volt egy másik csaj a képbe és ő miatt utasított vissza.

Sajnos mivel nem ismerünk titeket és a helyzetet így sok az ismeretlen tényező és tippelni tudunk.

Mivel tudja, hogy bejön neked ezért nem érteném azt, hogy miért ne lépne feléd, ha te is bejössz neki. Persze ezt is meg lehetne magyarázni ezer okkal.

Én a helyedben nem foglalkoznék túlzottan ezekkel a jelekkel. Te már átpasszoltad neki a labdát, had pattogtassa kicsit.

2021. márc. 16. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Saját tapasztalatból mondom, hogy ha van egy lány aki érdeklődik felénk de úgy gondoljuk, hogy nem az igazi, akkor nem megyünk bele egy kapcsolatba.

Deee mivel tudjuk, hogy ennek a személynek fontosak vagyunk így ösztönösen szeretnénk megtartani ezt az érzést benne. Az is zavar ha más próbálkozik nála mert olyan mintha egy rajongót próbálna elcsábítani tőlünk.

Lehet úgy tűnik, hogy elkezdene érdeklődni feléd de ez nem jelenti azt, hogy mostmár járna veled. Persze lehet, hogy igen ezt csak ő tudja.


De nálam ilyen érzések vannak annak a lánynak az irányába akinek tetszettem de ő nekem nem.

2021. márc. 16. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!