Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Megőrít hogy nem tudom hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megőrít hogy nem tudom hogy kinek tetszem és kinek nem, de nem tudom hogy deríthetném ki azt hogy ki érdeklődik irántam. Ti ezzel hogy vagytok?

Figyelt kérdés
Nem szeretném, hogy olyan valaki tetszen nekem, akinek én nem tetszem. Ti hogy vagytok ezzel, vagy mit kezdetek ezzel a helyzettel?
2021. júl. 7. 13:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy, próbálkozol.
2021. júl. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%
majd kinövöd
2021. júl. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt észre fogod venni, ha igazán tetszel valakinek.
2021. júl. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
94%
Azt azert nem te dontod el hogy ha valaki megtetszik. Ha valakinek nem tetszel nem tudod azt mondani magadnak hogy na akkor o sem tetszik nekem.
2021. júl. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezen én is egy csomószor rágódom. Van, hogy érzem, tetszem valakinek, és ez a legtöbbször be is jön, bár van, hogy nem tudom külön választani a szimpátiát a tetszéstől. Ugyan így a haveri beszélgetéseket és a flörtöt is szoktam keverni...
2021. júl. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!