Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogy deríthetném ki,hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy deríthetném ki,hogy mennyire hűséges?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel osszejottem de időkozben kiderult,hogy nagy rib@nz....valami ötlet esetleg hogy lehetne rájönni,hogy megcsalna e. Tervben van hogy valaki ráír valami szöveggel és ott kibukna a dolog..a válaszokat köszönöm!

2021. ápr. 18. 20:46
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Csinálj pl snapen egy fake account-ot
2021. ápr. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

jajj ne legyél gyerekes...

Semmi kamu fiók nem kell és semmi. ha kiderult hogy egy nagy rbnc akkor miért vagy vele te jó isten

2021. ápr. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Amennyiben kiderült, hogy ribi, akkor milyen pótlólagos bizonyítékot szeretnél, és milyen célból?

Amennyiben nem az, csak befeketítették előtted, miért tennéd feleslegesen próbára a kapcsolatot?

2021. ápr. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyenesen kérdezz rá. Ezek a tesztelgetések és hátbadöfések szerintem nem jó alapot adnak akapcsolatnak és gyerekes is. Ha kiderül, hogy te ilyeneket csinálsz(már pedig biztos kiderül), nem fog örülni neki.

Ha meg nem bízol benne, akkor szakíts vele.

2021. ápr. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Pár napja vagyunk együtt..haverom kiderítette hogy megcsalta néhány csávóját és nyilván nem derulne ki, ha eddig nem derült..nem kamu fiók kell mert az elég gyanús lenne hanem valakivel ráiratni a terv...
2021. ápr. 18. 21:42
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha te itt rbancozod, akkor nem hiszem, hogy ebből bármi jó is kisülhetne, de ti tudjátok...
2021. ápr. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgy utlasz a barátnődre, hogy "nagy rib@nz" akkor ez a kapcsolat már most felejtős. Ha meg több barátját is megcsalta, semmi nem garantálja hogy téged nem fog
2021. ápr. 19. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
79%
Elég szánalmas és kilátástalan életed lehet ha a barátnődről úgy kell beszélj hogy "nagy rib@nz" btw, az még szánalmasabb hogy tesztelni akarod pancser kis k*csög.
2021. ápr. 19. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
47%
Ha ribi a lány, akkor a nevén kell nevezni. Jó hogy le akarja tesztelni hogy nem egy hazuggal van e együtt. Így kell csinálni. De sztem kérdező, ilyenkor csináld azt, amit én. Gondolj úgy magatokra mintha nyitott kapcsolatban lennél. Ő biztos megcsal majd, te használhatod őt közben, és mással is dughatsz te is. És nem kell tudnia semmiről, ő is ugyanezt csinálja.
2021. ápr. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igazábol tegnap kérdezősködtem és elvileg egy csávóját csalta meg. Mostmár lenyugodtam, és szerintem jó hogy megpróbálom tesztelni mert jelenleg eléggé szeretem a tegnapi kicsit erős volt...és nem szeretném hogy át legyek bäszva....8.nak pedig üzenek, hogy szopd le anyádat... már bocsánat
2021. ápr. 19. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!