Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nem vagyok rutinos a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem vagyok rutinos a csajozásban akkor az baj? Mármint ezt a lányok megérzik és elhajtanak?

Figyelt kérdés

17 éves fiú vagyok és a korombeli lányok érdekelnek!


Nem csajoztam eddig mert valahogy nem érdekelt...🙄

De most érzem magamat elége éretnek érzelmileg ,hogy legyen egy párkapcsolatom😉


Külsőleg most leírnám hogy átlagos lennék..💁‍♂️ de a szépség szubjektív és lehet másnak meg helyes vágy éppen kifejezetten taszító lenne

a kinézetem 🤷🏻‍♂️

De azt leírómhatom, hogy normálisan öltözködőm azzal nincsen semmi baj😉😁

Ha hajam most igen hosszú és nem nagyon áll jól😔

Mert a covid bekövetkeztében bezártak a fodrász szalonok és nem tudom levágatni másra meg nem akarom rá bízni!

A Borom ápolt használok arc maszkot..a fogg orvosom szerint páratlan fogam van


A test alkatom azért az átlagostól kicsit izmosabb mivel hetente edzek több alkalommal és a táplkozásra is oda figyelek!


Gondoltam leíróm jómagamat

Semmit ne képzeljétek béllé csak egy kis utmuto rólam☺


Na de a lényeg adót egy lány akivel szemmezgetek ha oda meggyek határozottan és udvarisan azzal céllal hogy én megszeretném ismerni de még is látszódni fogg rajtam hogy zavarban vagyok akor elfog küldeni?hogy én nem vagyok annyira tapasztalt lányok terén??


És 17 évesen gáz csajozni pl utcán vagy bárhol?



2021. márc. 16. 13:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Az elsőnél úgy is izgulni fogsz és amúgy igen, a csajok nagyon könnyen észreveszik, hogy nem vagy túl jártas náluk. Attól függ milyen lányt fogsz ki, van aki elhajt, de van aki édesnek fog találni.
2021. márc. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Szóval akkor nem fogg röktön menni?
2021. márc. 16. 13:48
 3/11 anonim ***** válasza:
68%
Nos, ha szóban is ilyen helyesen fogsz kommunikálni, mint itt, akkor "röktön" elmegy. :D
2021. márc. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Jó -oké de azt is ved figyelemébe mikor "regényt" írsz akkor nehezebben figyelsz oda a helyes írásra ☺!

Ja és gondolom érthető volt nem?

Amúgy meg senki nem szolt meg érte a beszed stílusomért

2021. márc. 16. 14:12
 5/11 anonim ***** válasza:
54%
Agyhalott vagy bzdmeg, ez a baj, nem az hogy nincs rutinod. Ne csak az izmaidon dolgozz, hanem az intellektusodon is, mert ahogyan fogalmazol az nagyon gáz, a helyesírásodról már nem is beszélve. Ezért fognak elhajtani az értelmesebb lányok, nem a tapasztalatlanságod miatt.
2021. márc. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ahogy már előttem is írták,van olyan lány, aki cukinak gondol, de ott a másik véglet is, hogy elhajt. Ez egyénfüggő. Ha odamész hozzá egyenes célokkal, akkor (a legtöbben) valószínűleg szóba áll veled. Még az is imponál nekik, ha nem bizonytalankodsz.
2021. márc. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
87%
Nyílván érthető volt, de sok embert zavar, ha valaki képtelen a helyesírásra és nem az elgépelésről beszélek. A lányoknak meg kifejezetten szúrja a szemét az ilyen, csak egy tanács, hogy erre figyelj oda.
2021. márc. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
1# Miből szűrik le?
2021. márc. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Mint a cápák a vérszagot.
2021. márc. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
5os tudod mit? Igazad van
2021. márc. 16. 16:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!