Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan tudnék barátnőt szerezni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék barátnőt szerezni?

Figyelt kérdés
Most leszek 19 éves és eddig csak egy barátnőm volt. Szeretnék egy barátnőt, viszont nem tudom, hol tudnék megismerkedni lányokkal. Tavaly érettségiztem, most OKJ képzésre járok, viszont a korona miatt az is online van. Itthonról dolgozok, nem járok bulizni(teszem hozzá nincs is kikkel, 2 ember van akit barátomnak tudok nevezni, de ők sem járnak bulizni). Van valakinek valami őtlete? Online párkeresés mennyire valid?

2020. nov. 28. 21:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én meg 16 vagyok és még 1 sem volt
2020. nov. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Most nem éppen ideális, mert nincsenek nyitva a beülős helyek és sétához hideg van.

Neten is lehet amúgy, de pl nekem semmiképp se társkeresőn (túl mesterséges környezet nekem egy kapcsolathoz).

Ha segít, nekem egy nagyon régről ismert haverom jött újra vissza az életembe 5 év harag után és bemutatott egy lánynak akivel beszélek.

Mostanában nem tervezek semmi lépést se tenni, tőlem 50km-re lakik, szóval várok míg minden kinyit és akkor elhívom.

Addig pedig hívásban és videóchatben beszélünk, nézünk közösen filmet syncplayel meg ilyenek. Egyik haverom discord szerveren ismerkedett és onnan van csaja, a másik pedig wow-tauri közben talált rá és ezek már korona idején történtek.

2020. nov. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem az online társkeresők egy próbát megérnek. Valakinek bejönnek, valakinek nem - ez egyénfüggő.


Nem fogsz veszíteni semmit, ha csinálsz egy profilt valamelyik társkeresőn.:)

2021. jan. 13. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem ajánlom hogy társkeresőn csajoz.
2021. jan. 13. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!