Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy tudnék barátnőt szerezni?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék barátnőt szerezni? (Olvasd el a leírást)

Figyelt kérdés

Szóval a gyakran ismételt kérdést teszem fel én is, ám nekem teljesen más történetem van. Nem is tudom, hogy hol tudnám kezdeni, de megpróbálom. Nos, próbálkoztam én már vagy 5 vagy 6 lánynál, ám egyik se jött össze, talán rosszabb is lett 1-2-vel a kapcsolatom, mint előtte. Gondolkoztam, hogy mi lehet a probléma, hisz másoknak olyan könnyedén megy. Több okra is jutottam. Egyik az, hogy nem vagyok egy nagyobb közösség része, 2-3 barátom van legfeljebb. Mielőtt írod, hogy ne csak a gép előtt üljek, elmondom, hogy diákmunkán vagyok, nincs időm szocializálódni, örülök, ha munka után egy maximum 2 órát játszhatok. Másik ok, pedig az, hogy nincsenek közös témáim a lányokkal. Engem nem érdekelnek a TikTok,IG,stb... sztárok, TikTok egyáltalán nincs,Instát is nagyritkán,ha megnyitom, teljesen más témák érdekelnek engem, mint egy korombeli lányt,fiút. Viszont barátnőt borzasztóan szeretnék. Tudtok bármit is segíteni? (Tudom, hogy korán van még, de érzéseimneknis eleget kell tennem)

16/f



2020. júl. 11. 18:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Diákmelóban nincsenek körülötted lányok? Amúgy én azt javaslom, hogy ne akarj görcsösen kapcsolatot. Majd az élet egy váratlan pillanatban fogja hozni neked, vagy éppen azzal a lánnyal akivel nem is gondoltad volna:D
2020. júl. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Vannak itt olyanok is akik olvasnak 😉 16l
2020. júl. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!