Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az gáz,hogy idősebb nők IS...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz,hogy idősebb nők IS bejönnek férfiaknak,pl akár 10-15-20év különbséggel?

Figyelt kérdés

Pl 20évesnek egy 30as,35ös...

Mit lehet tenni,hogy ne nézzenek (már csak azért mer x évvel idősebbek és ezen kívül mintha más tényező nem is számítana) gyereknek :/

Vagy nekik mi ami érdeklődés felkeltő,velük hogy kell beszélni?



2020. nov. 1. 21:44
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Hogy szedtem fel? Hát inkább ő szedett fel engem. Egy kocsmában szoktam látni a férjével, elég gyakran ott voltak, mint a tulaj haverjai. Én meg a hölgy miatt jártam be oda, hátha egyedül is bejön valamikor. Észrevette, hogy mindig a hatalmas melleit néztem. Kb. 1 hónap után egyedül jött be, de akkor sem mertem megszólítani. Ő jött oda hozzám. Megkérdezte, hogy miért bámulom mindig a melleit. Megmondtam, hogy azért, mert gyönyörűek. Onnan már könnyű dolgom volt. Bővebben erről nem írok, nehogy a szereplők magukra ismerjenek. :)
2020. nov. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
És ő volt az egyetlen ilyen kategóriájú nő,vagy volt több is?
2020. nov. 13. 21:33
 13/17 anonim ***** válasza:
Erre inkább nem válaszolok. De miért kérdezed?
2020. nov. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Az előző egy elég egyszerű meló volt,érdekelne,hogy én hogyan tehetném ugyanezt.
2020. nov. 14. 00:11
 15/17 anonim ***** válasza:
Csak általánosságokat tudok válaszolni, mert minden helyzet és minden nő más. A lényeg az, hogy ha adódik egy lehetőség, akkor keményen meg kell ragadni. Aztán vagy bejön, vagy nem. Előbb-utóbb bejön. Elsősorban kitartás kérdése, és kell egy jó értelemben vett agresszivitás. Ez így olyan PUA-szöveg lett.:) Gyakorlati tanács: ott érdemes keresni, ahol sok érett hölgy fordul meg. Ez sem egy Nobel-díjas felfedezés. A legfontosabb: ha valaki nagyon bejön, akkor mindenképp tudatni kell vele.
2020. nov. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Nekem eddig úgy lettek nagyobb korkülönbséges kapcsolataim, hogy eleinte fogalmam sem volt a lány/nő életkoráról. Éppen ezért ezt nem is éreztettem vele, ugyanúgy viselkedtem, mintha egy velem azonos korúval lennék.

Tehát engem nem az vonzott, hogy mennyivel idősebb vagy fiatalabb.

2020. dec. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Szerintem ez (ha nem is mindenkinél) de sokunknál fordítva is megvan azaz a nőknél. Nem tartom gáznak. Jelenleg egy 11 évvel idősebb férfiaval “kalandozgatok” és imádom. Imádom a kalandot, a kihívást. ÉS NEM GÁZ! Én 18 vagyok, és már régebb óta tart, szeretik ha gyerek vagy. Persze ez is ízlések és pofonok. De szerintem vonzó a korkülönbség lefelé is (bár én még nem tapasztalhattam :D )
2020. dec. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!