Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az beteges ha valakit évek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az beteges ha valakit évek múltán sem tudok elfelejteni? Amúgy viszonzatlan az egész.

Figyelt kérdés
De tényleg.
2020. márc. 15. 19:11
 1/6 anonim ***** válasza:
36%
Igen, ez beteges.
2020. márc. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
#1 És mit tehetnék ellene?
2020. márc. 15. 19:32
 3/6 TR75 ***** válasza:
73%

Attól függ, mit értesz azon, hogy nem tudod elfelejteni.

Ha évek múlva is sírsz, ha eszedbe jut, és deprimált vagy, és folyton csak rá tudsz gondolni, akkor komoly problémád van, szakembert kellene keresned.

Ha néha eszedbe jut és el-elgondolkozol a dolgon, az normális.

Azt nem írtad, hogy hány éves vagy.

Van olyan szerelem, ami tényleg életed végéig nyomot hagy benned. Például ahogy S. Nagy István megírta volt: "Az első szerelem mindhalálig elkísér".

2020. márc. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Velem is ez van már 3 éve, bár nekem nem plátói volt, hanem csak eltávolodtunk egymástól, és ő túllépett rajtam, én viszont még mindig nem tudtam.
2020. márc. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Lazy Lover ***** válasza:
100%
Nem az én 4 évig voltam szerelmes 1 lányba de jó formán ma is gondolok rá
2020. márc. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is ebben a cipőben járok. 2 éve szerelmes vagyok valakibe, aki ráadásul nem is nagyon ismer.
2020. márc. 19. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!