Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van még itt rajtam kívül...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még itt rajtam kívül tomboy akinek hasonló tapasztalatai voltak?

Figyelt kérdés

Ha valakinek nem lenne ismerős a tomboy kifejezés az kérem nézzen utána mielőtt hülyeséget kommentel.


Olyan problémám lenne hogy egyszerűen nem vonzódnak hozzám a fiúk közül azok akikhez én vonzódom. Tudom hogy a megjelenésem és a stílusom nagyon fiús, de már egy éve vállig érő hajam van és sminkelek is. Vannak fiú és lány barátaim szintén, de párkapcsolatom még sose volt. Barátságos, de néha kicsit vad személyiségem van. :D Ettől függetlenül én úgy vettem észre hogy akik ismernek a többségük kedveli a társaságomat, elhívnak szórakozni is mindig. Egyedül párt találni nem sikerült eddig... Fiúk és lányok is próbálkoztak már nálam, de én alapvetően heteró vagyok szóval vissza kellett utasítanom, de a fiúk közül általában csak olyanok jönnek oda hozzám akik inkább szótlanok, vagy kicsit különcök. Nincs velük semmi bajom emberileg, de ők pont a szöges ellentétei az én személyiségemnek. Nem tudnék elképzelni kapcsolatot egy olyan fiúval aki nem akar kimozdulni, vagy beszélgetés is csak akkor van amikor kérdezek valamit. Az extrovertált fiúk viszont a nőiesebb lányokat szeretik, én bármennyire is próbálom sajnos nem tartozok bele ebbe a kategóriába. Nem szeretem a hosszú hajat vagy a sminket de már kénytelen voltam hajat növeszteni és sminkelni is hogy legyen esélyem. Megváltoznék, de nem olyan egyszerű ennyi év után, még ha nagyon akarnék se menne. Hiába néznék ki úgy mint egy díva, a stílusom, a beszédem, az érdeklődési köröm akkor is nagyon fiús maradna. Szóval ja, nem tudom mit csináljak már.


Még annyit megosztanék hogy nem vagyok kövér vagy ronda. Mellem az nincs mert elfogyott a DNS, de sportos alakom van amivel meg vagyok elégedve.


18/L



2020. márc. 4. 20:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Utánanéztem:


"A Tomboy egy jegyzetelő alkalmazás, egy szabad szoftver, ami egyaránt használható a GNOME asztali környezetben (linux), Microsoft Windows és Mac OS X rendszerekben is."


Egyébként komolyra fordítva a szót, ne akarj megváltozni. Ha megtagadod önmagad, azzal nem fogsz elérni semmit. Játszhatsz szerepeket, előadhatod a cuki csini kiscsajt, be is pasizhatsz ezzel, csak az lesz a gáz, hogy az a srác nem önmagadért fog kedvelni, csak azért, akit eljátszol, te meg igen hamar kínlódni fogsz mellette.

Egyszerűen csak legyél önmagad, öltözz úgy, ahogy szeretnél, ne másoknak akarj megfelelni, és előbb-utóbb hidd el jönni fog valaki olyan, akinek a valódi éned tetszik és nem kell magadra erőltetned semmilyen stílust miatta.

Nyilván nehezebb dolgod lesz, mint a standard csajoknak, de ha te egyszer megtalálod a párodat, az sokkal virágzóbb kapcsolat lesz, mint egy átlagos csajé, aki évente 3 átlagos srácot elfogyaszt.

Szóval csak nyugi, és türelem.

2020. márc. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Stark2000 ***** válasza:
100%
Egyetértek, mások / a társadalom miatt ne változz. Véleményem szerint a legjobban akkor néz ki valaki, ha látszik rajta, hogy jól érzi magát a bőrében. Ne viselj olyan ruhákat amiket nem szeretsz, ne képviselj olyan stílust, ami nem te vagy. Csak legyél aki lenni szeretnél.
2020. márc. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a fiús lányok jönnek be és introvert vagyok, biztató ezt hallani

Feelsgoodman

17/f

2020. márc. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ismrekedési szándéktól mentesen küldnél egy képet. Kivácsi lettem milyen egy tomboy.

40f

2020. márc. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyebkent te is kulonc vagy eppen ezert mennek rad kuloncok, mert mas vagy, mint a többség. Az a baj amit irtal, akik nem kuloncok azok 90%-ban ugyan olyan part akarnak talalni mint ok maguk.
2020. márc. 8. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!