Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy lány így érdeklődik,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány így érdeklődik, abból kialakulhat a barátságnál több is?

Figyelt kérdés
Az a lényeg, hogy van egy lánybarátom(18). Már jó ideje beszélgetünk, és elég jó barátok is lettünk ezidő alatt. A lánynak sok másik fiúbarátja van, de ahogy észrevettem velük másmilyen mint velem. Pl. ha valami dolgom akad és nem vagyok facebookon fent már egy ideje, akkor megkérdezi, hogy mi van velem... Vagy ha kifogytunk az adott témából egyből érdeklődik megint irántam.
2020. febr. 29. 22:01
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2020. febr. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!