Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nincsenek kedves lányok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincsenek kedves lányok?

Figyelt kérdés
Bárkivel kezdek írogatni, mindegyik olyan flegma, rosszkedvű és lekezelő, hogy hihetetlen. Minél szebb egy lány, annál bunkóbb.
2020. febr. 27. 22:10
 1/10 A kérdező kommentje:
Igen, most is "beszélgetek" egy lánnyal aki nagyon tetszik, igazi álomnő és csak az egyszavas unott válaszok. Aztán amikor rákérdezek, akkor meg neki áll feljebb.
2020. febr. 27. 22:28
 2/10 anonim ***** válasza:
31%
rossz hírem van skacok, sajnos genetikailag alsóbbrendűek vagytok. azt hiszed a 190 centis modell arcú fiukkal is így viselkednének? irány a kondi ha élvezni akarjátok az életet
2020. febr. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%
Ha érdekelnéd rendesen válaszolna 🤷🏼‍♂️
2020. febr. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
26%

Mi az, hogy miért nincsenek kedves lányok?

Ezt gondolom te se gondoltad komolyan

Vannak kedves lányok,és vannak kedves fiúk is én sem kezdek el általánosítani csak mert eddigi életem folyamán f..szok..al hozott össze az élet

Lehet, hogy nem a jó embereket találod meg

Egyébként ebben is látszik hogy a külső nem minden és nagyon felszínes vagy ha neked az álomnő fogalma abban nyilvánul meg hogy valaki milyen szép meg csinos

A szépség nagyon túl van értékelve és nem ér annyit mint ahogy az emberek vélekednek róla

Egyébként személyesen is beszélgethetnél vele

Lehet az a baja

Én se szeretek neten beszélgetni ha lehet élőben is

Azt még hozzáteszem

"Minél szebb egy lány annál bukóbb"

Mérhetetlen sok előítélet van benned

Vannak lányok akik szépek is és kedvesek is

Ne általánosíts!

És menj oda személyesen

És legyél kreatív

Nyilván ha megkérdezed mizu? Nem fog neked novella hosszúságú szöveget írni

Szóval ahelyett hogy itt teszel fel ilyen kérdéseket

Gondolkozz el, "vajon én is mindent jól csinálok?"

A válaszom helyetted is: "nem barátom, nem!"

2020. febr. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%

Ez igaz, tényleg sok a flegma, rosszkedvű, lekezelő lány(mondjuk szerintem ez úgy osszessegeben a magyar emberek nagy részére jellemző), de azért még vannak kedves lányok is. Csakhogy az nem biztos, hogy minden lánynál elég, ha csak irogatsz. Találkozni kell egymással, beszélgetni és nem csak az interneten lógni . Például magamból kiindulva, ha csak úgy rám írna valaki, nem tulajdonítanek neki nagy jelentőséget, mert nem tudok az adott emberről levonni annyi következtetést, tehát nem tudná úgy felkelteni az érdeklődésem. De ha eloben is találkoznék az adott személlyel akkor mondjuk már van egy kisugárzása, ami alapján már eltudom dönteni, hogy érdemes-e az adott emberre több időt szánni vagy sem:)

16/l

2020. febr. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
77%

6-os! Tökéletesen egyet értek veled!


Kérdező: Ha 16+-os vagy írj a 6-osnak! Okosnak látszik!😆


Amúgy az válaszomhoz még annyit tennék, hogy az okos kedves lányok sok esetben félénkek is


(1-es voltam)

2020. febr. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
65%
mert a flegma stílus lett a menő én is azt tapasztalom hogy a szép lányok bunkók lettek de a ronda lányokat se kell félteni azok is bunkók
2020. febr. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
77%

Ugyanez a véleményem, mondjuk neten nem éri meg ismerkedni, túlságosan hasra esnek maguktól a társkeresőkön is, ahol minden lány összeszedi a 99+ like-ot, akár hogyan is néz ki. Ezek meg ferdítik a magukról alkotott képet.


Nekem az a tapasztalatom, hogy értelmes kommunikációt nem lehet folytatni neten, hiába kezd az ember kreatívan, viccesen, komolyan sehogy sem jó. (Még alap 3-4 mondatot sem lehet velük értelmesen váltani) Amúgy is olyanok a lányok, mintha futószalagról jönnének. Egyforma bio-k, egyforma képek, egyforma stílus. Nem tudom, hogy van-e még olyan lány, akit nem nyelt be a gépszíj és van benne valami egyediség nem full divat.

A szépségnek meg nem lett nagy fenék kerítve, ez olyan lányok mentsvára, akiknek problémájuk van a külsejükkel. Egyszerűen a kémiához hozzátartozik a külső, ami egyben ugyanolyan fontos is, mint a belső. Nem tudnék másképp beleszeretni egy lányba, ha valamelyik számomra nem passzol. Lehet szép, de 0 belsőértékekkel rendelkező vagy számomra nem előnyösen kinéző, de rendes belsővel rendelkező, akkor sem tudnék úgy közeledni hozzá, mert hiányzik az egyik.

Volt mindkét "csoportba" tatozó lányokkal dolgom, de egyszerűen sosem haladt tovább a dolog, aranyközépút meg nagyon ritka. Legalábbis ebben a korosztályban, pedig mit meg nem adna érte az ember. :D 18/F

2020. febr. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
65%
Én csak annyit fűznék hozzá, hogy ha te is normális vagy, akkor megtalálod azt, aki veled is az lesz. Én beszélgettem itt is pár emberrel, de mivel elég fiatal vagyok, ők meg idősebbek, volt aki gyerekként kezelt, esetleg ő adott egy szavas válaszokat. Ne mindig a másikra hárítsuk a hibákat, viszont attól még igaz, hogy lányok között is vannak eléggé beképzeltek és flegmák, bár személy szerint ennek semmi köze a szépséghez.
2020. febr. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
42%

Szerintem vannak kedves lányok. A "minél szebb, annál bunkóbb" megállapításoddal nem értek egyet. Van olyan lány is, aki szép és kedves. Persze simán előfordulhat, hogy nem néz ki jól és mégsem kedves. (Ez fiúknál is igaz.) Arról nem is beszélve, hogy a "szép" mindenkinek mást jelent.

Lehet, azért ad egyszavas vagy bunkó választ, mert nem olyan a téma. Pl nem szeret róla beszélni, nem ért hozzá. Ha valaki mondjuk egy olyan filmről próbálna beszélgetni velem, amit nem ismerek én sem tudnék hosszú választ adni.

2020. febr. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!