Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Lesz nekem február végén...

Lesz nekem február végén infobol vizsgám. De nem tudok tanulni mert nincsenek kidolgozva És hogy lenne kedves valaki segiteni? Mert én semmit nem tudok

Figyelt kérdés

13. Mérőeszközök ismerete.

PC-ket kell javítania.

– Milyen eszközöket és műszereket használna a hiba feltárása során?

– Az adott eszközzel milyen jellemzőt mérne meg?

– Milyen módon gondoskodik az ESD védelem feltételeiről a javítás során?



20. UPS-ek hibái, készülék méretezése.


– Ügyfél panaszkodik, hogy gyakoriak a rövid időtartamú áramszünetek, ezért meg kell oldani a szünetmentes áramellátást az irodájában.

– Milyen adatokat gyűjt be, mielőtt javaslatot tesz a készülék(ek) méretére, technológiájára?

– Akkumulátort cserél UPS-ben. Milyen módon kezeli a kiszerelt akkumulátorokat, ha azok „eltakarítását” is Önre bízzák?



2020. jan. 22. 23:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem tudsz semmit, mert láthatóan lusta vagy. Február vége az még több mint egy hónap. Bőven van időd kidolgozni, talán még meg is tanulsz egy csomó mindent közben.
2020. jan. 22. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem érettségi után 4 évvel jutott eszembe, hogy tovább szeretnék tanulni és le akarom tenni a matek emelt érettségit. Persze már mindent elfelejtettem, de 2 hónap intenzív felkészüléssel csináltam egy 60%-osat a nulláról, és nem vagyok zseni. Úgyhogy neked is menni fog, ha nem szarsz bele.
2020. jan. 22. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Akkor dolgozd ki b#zdmeg.
2020. jan. 23. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!