Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, ti hogyan viselkedtek a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti hogyan viselkedtek a kiszemeltetekkel?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel egy klubba járunk, ahol mellesleg sok a lány. (Én új vagyok itt. Míg a többi lány itt van 2-3 éve, én és egy másik lány csak 3-4 hónapja.)

Szimpatikus számomra a srác, azonban nem tudom, hogy ő hogyan viszonyul hozzám. A "régi" lányokkal felszínes, nem beszélget velük.

A másik új lánnyal viszont sokat viccelődik, jófej vele nagyon. Velem viszont inkább nagyon illedelmes, kedves, mosolygós, de távolságtartó...

Attól tartok, hogy ő a másik lánnyal szimpatizál úgy, ahogyan én vele. És kissé kellemetlenül érzem magam emiatt. Kezdeményezzek vele beszélgetést, vagy inkább hanyagoljam és fogadjam el, hogy esetleg a másik lányt kedveli?


Bocsánat, ha gagyi a kérdésem, de sosem kezdeményeztem még fiúknál személyesen, és figyelmetlen vagyok, illetve hozzá nem értő.. Ilyen téren legalábbis.


18/L



2020. jan. 29. 17:57
 1/2 anonim ***** válasza:
76%

Az a szitu, hogy egyikőtöket sem ismerem, és hiába is írnám le, hogy én hogyan viszonyulok egy lányhoz ha ő rá más a jellemző. Mert ahogy le írtad, ez így is van. Viszont jól látható, hogy a másik lány felé billen a mérleg, és ezen akkor fordíthatsz, ha el kezdesz felé közeledni (nem az ölébe ülni, stb... nyilván).

Erre viszont azért nem írok praktikát, mert a legjobb, ha te magad, szívből jövő dologgal közelítesz.


Ha aktuális még a téma, és lenne kérdésed, bátran írj privit, és megcsacsogjuk. :)

2020. jan. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Irigylem a fiút, legalább ő tetszik valakinek 😒
2021. okt. 10. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!