Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akkor én most leszbi vagyok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor én most leszbi vagyok?

Figyelt kérdés
Van egy csapattarsam aki nagyon fiusan nez ki de kozben lany. Nekem kicsit bejon de en lany vagyok.

2020. jan. 5. 20:55
 1/10 anonim ***** válasza:
72%
Nem vagy az. Csak kíváncsi. 23L
2020. jan. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
Kinövöd. Tapasztalat.
2020. jan. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Es nemreg talalkoztam egy lannyal akit nem is ismerek de valahogy vonzodom hozza.
2020. jan. 5. 21:00
 4/10 anonim ***** válasza:
84%

A sok tuti ember, aki 1 sorból biztosra megmondja, mi a helyzet...

Szóval nem tudni, lehetsz leszbi, bi, kíváncsi.

Ha szimpatikus, ismerkedj, aztán menet közben alakul.

2020. jan. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
14%
Igen
2020. jan. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Tök oké, szinte mindenkinek vannak ilyen helyzetei tinikorában, csak legtöbben maguknak se merik bevallani. Nincs ezzel semmi gond. Ha úgy alakul majd egyszer kipróbálod és meglátod, hogy bejön e vagy sem. Ha igen, akkor sincs semmi gond, ha nem akkor se. :) Ne parázz rá a dologra.
2020. jan. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Lehet bi vagy. Az elég gyakori lányoknál. A leszbikusságnak azért kisebb az esélye. Ne parázd túl, majd kialakul, az is elképzelhető hogy csak kíváncsi vagy :)

Bi/L

2020. jan. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
24%
Nem vagy az, ahogyan leírod..hallgass a lelkiismeretedre.
2020. jan. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%
Ami sokat segíthet, ha végig gondolod, hogy más lányok bejönnek/bejöttek e. (Próbálj meg “olyan” szemmel nézni más lányokra, egy celebre vagy akár ismerősödre) Ha bejönnek más lányok is akkor valószínű vonzódsz a lányokhoz. Az, hogy pán bi vagy leszbi vagy azt
jan. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Bocs véletlen rányomtam a küldés gombra (9-es vagyok) Szóval azt hogy a fiúkhoz vonzódsz e azt úgy tudod eldönteni, hogy végignézel eddigi fiúkhoz kötődő “szerelmeiden”, ha tényleg leszbi vagy, akkor könnyen rájöhetsz olyanokra, hogy amúgy csak jó barátként áltál hozzájuk, de a társadalmi nyomás hatására ez máshogy tudódott magadban (Saját példák: az osztálytársaim közül mindenki azt hitte, hogy én milyen szerelmes vagyok egy pasiba az osztályból, a tudatalattim ezt már ugyanúgy elhitte. Néztem ilyen tutorial videókat a neten, hogy hogyan járj egy pasival és utólag visszagondolva a nagy “szerelmem” alatt csak próbáltam olyannak látszani mintha télyleg tetszene. Gyakorlatilag már akkor, mikor mindez zajlott nap mint nap megkérdőjeleztem azt, hogy ő tényleg tetszik e és sajnos sok időbe telt míg rájöttem, hogy egyáltalán nem tetszik. Később megtudtam, hogy mi is pontosan az, hogy meleg és rájöttem, hogy miért volt mindez ami akkor volt) Az is lehet, hogy csak azért jön be az a lány, mert nagyon fiús, ha elképzeled, hogy összejöttetek vagy ilyesmi, akkor tudsz e lányként tekinteni rá a kapcsolatban, ha nem nagyon, és más lánnyal se tudod magad elképzelni, akkor valószínűleg heteró vagy. Az is lehet, hogy csak kíváncsi vagy, hogy milyen lehet ez is oké. Ha így érzed, akkor viszont nem tartom érdemesnek belemenni a kapcsolatba, mert ha kiderül, hogy tényleg nem igazán vonzódsz a lányokhoz és így szakítanotok kell, ha csak egy “próbababa” volt számodra a csaj, az elég sértő lehet számára, ezzel megbánthatod és szerintem senkinek se jó egy felesleges szakítás, ilyen helyzetekben egyszerűbb, ha össze se jöttök, viszont, ha már belekerültél egy ilyen kapcsolatba, akkor nyilván ne halogasd a szakítást, mindkettőtöknek egyszerűbb lesz úgy később. Ha vsizont úgy gondolod valóban bejönnek a fiúk és a lányok is, akkor valószínűleg bisex vagy pánsexuális vagy. Elég hosszú idő tud lenni, amíg rájössz, hogy mi is vagy valójában (akár évek) szóval ez egy hosszú út, sok sikert.

Ezek csak a saját tapasztalataim, úgyhogy ne vegye őket senki készpénznek, de remélem van, akinek segített. Ha valakinek van egyéb kérdése nyugodtan felteheti akár nyilvánosan akár privátban, szívesen segítek ha tudok.

(Meleg csaj voltam)

jan. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!