Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Internetes érdemes ismerkedni?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Internetes érdemes ismerkedni? Ha igen, azonbelül hol?

Figyelt kérdés

Mivel élőben nincs túl sok bátorságom odamenni egy sráchoz és ismerkedést kezdeményezni, így gondoltam kipróbálom hogy interneten lehetséges-e :D csak nem tudom hol próbálkozzak. A társkeresők nem jöhetnek szóba mivel nem vagyok még 18.

Szerintetek hol érdemes ismerkedni?


L



2020. jan. 2. 17:33
 1/8 A kérdező kommentje:
*interneten
2020. jan. 2. 17:34
 2/8 anonim ***** válasza:
19%
Hány éves vagy?
2020. jan. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Bárhol lehet, bármilyen oldalon. Írj rá valakire aki szimpatikus, beszélgessetek, aztán majd alakul - vagy nem.
2020. jan. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%

Ezt úgy szokták megoldani a kortársaid, hogy 18-at írnak be, aztán az ismerkedés elején jelzik, hogy "15/16/17 vagyok".


Amúgy bárhol, nekem már innen is lett párkapcsolatom (vagyis... innen volt az egyetlen :D).

2020. jan. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
27%
Az interneten való ismerkedés egyáltalán nem megbízható meg van egy halomnyi hátrányos oldala de gondolom ezeket tudod szóval nem akarlak ilyenekkel untatni. Ha unatkozok vagy beszélni szeretnek általában még talan az anotalk nevű oldal az ahol lehet értelmes emberekkel talalkozni, bár sajnos ott is egy csomó perverz ember van. Vagy általában gyiken szoktam még privátban beszélni, ha valaki gondolja hogy rám ír valami csoda folytán. :D 16/F
2020. jan. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
26%

A korunkbeliek idióták, sajnos nem érdemes.. Én csak arra vágyok hogy ölelhessek egy cuki őszinte hűséges lányt, nem a külsőre nem is a korra megyek, de mindegyik lány csak szórakozik, neten pedig gusztustalan emeberek vannak, élőbe meg én sem mernék oda menni.. Talán itt próbálkozhatsz ha van olyan kérdés...

18f :)

2020. jan. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Szerintem nyugodtan írhatsz, én is gondolkoztam már rajta de nem tudom mit írjak. Ti mit szoktatok/írnátok?
2020. jan. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Szia! Érdemes Interneten is ismerkedni, mert vannak akik így találják meg a párjukat. Van akinek bejön, viszont van akinek élőben jobban megy.

Hol lehet: Társkereső oldalak vannak fizetősek, vannak ingyenesek is.

Ajánlom az első találkozás társkeresőt ez az oldal teljesen ingyenes valamint facebook-on vannak társkereső csoportok is.

Egy próbát megér, veszíteni nem veszítesz semmit.

2020. máj. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!