Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan kezdeményezzek egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdeményezzek egy félénk lánynál?

Figyelt kérdés

Már sok dolgon gondolkoztam, mint pl hogy mikor egyedül van, elhívom valahova vagy hasonló, de nem tudom, hogy ez mennyire jó ötlet..


köszi a válaszokat előre is!



2019. nov. 23. 14:44
 1/5 anonim válasza:
95%
Ha meg sose beszeltel vele vagy ilyesmi eloszor csak mindig koszonj neki neha dobj fel valami temat
2019. nov. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez a legegyszerűbb. Legyél vele kedves. (De őszintén kedves, és ne megjátszottan. ) Innentől nem tudod elszúrni, mert ők nem ítélkezős fajták. Ha még ügyetlenkedsz is pl azt veheti le rólad (pozitiv értelemben, hogy aranyos vagy) Szóval elszúrni nem tudod, max nem jössz be neki. A külsőd, hogy a vonásaid mennyire tetszenek, az meg nem rajtad múlik, ha személyiséged is ha meg aranyos vagy, kedves vagy; akkor máris lehet esélyed.
2019. nov. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%

Rosszul tetted fel a kérdést.

Ugyanis te vagy az, aki félénk, nem meri leszólítani a kiszemeltet.

De azért hogy válaszoljak is. Legyél bátor és beszélgess vele.

2019. nov. 24. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%

Félénk lányként úgy érzem nekem is válaszolnom kell, olyan helyzetben vagyok, hogy már kötelességemnek tartom:D Szeretek egy fiút 2 éve aki az osztálytársam és még egy kis jelét sem tudom kimutatni, azzal próbálom magamra vonni a figyelmét, hogy igyekszem szép lenni, próbálom elkapni a tekintetét, egyébként sem tudok társalogni az emberekkel de a közelében alig merek megszólalni annyira félek, hogy butaságot mondok és ezért úgy tűnik, hogy teljesen hidegen hagy. Azért írtam ezt le, mert nem tudhatod mit érez az a lány, és ha félénk, nagyon jól fog esni neki a közeledésed, hidd el, csak add önmagad és idővel meg fog nyílni, csak légy türelmes. Remélem ezzel sikerült kicsit bíztatni és hamarosan beszélsz a lánnyal. (Meg azt is, hogy én vagyok az:D)


18/L

2019. nov. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Na megtetted csikánó?
2019. nov. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!