Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A haverom kiakar velem menni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A haverom kiakar velem menni a varosba csajozni. Azt mondta, hogy az elso szep lanyt akit megpillantok menjek oda hozza beszelgetni. Lehet belole valami?

Figyelt kérdés
Tegyuk fel,hogy egy helyes srac odamegy hozzad dumalni mikor baratnoddel ulsz a padon stb. Mondjuk leszolit: szia,bocsi ha zavarok. Csak megpillantottalak es szeretnelek megismerni,ha nem baj. Peldaul ezt mondom egy szep lanynak akkor el-e fog utasitani?

2019. nov. 16. 14:57
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja es mindketten 18F vagyunk,neki van baratnoje(ha ezek az adatok szamitananak)
2019. nov. 16. 14:58
 2/8 anonim ***** válasza:
68%
Én elküldenélek. Le kellene már akadni erről a beidegződésről, hogy ha egy lány létezni mer, akkor egyből ismerkedni is akar.
2019. nov. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
el-e bizony :D
2019. nov. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Tanuld meg hogy csajozni egyedul kell.
2019. nov. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
67%
Szokták mondani hogy hülye kérdésre hülye válasz jár, hülye kérdést tettél fel és kaptál félig hülye válaszokat, na most le írom mi van. Véleményem szerint nem lesz belőle semmi sőt oda sem fogtok merni menni egy lányhoz sem, mert akkor ez a kérdés nem létezne ezen az oldalon. Nem tudtok ismerkedni ez a véleményem, sőt szerintem még félénkek és visszahuzodoak is vagytok, ami hátrány a csajozásban. Szerezzetek önbizalmat hogy ne kelljen hülye kérdést feltenni gyakorin, nincsmit. Ja és annyi hogy ha oda mész egy szép csajhoz ezzel a dumával igen el fog utasítani, mert aki sok csávónak bejön azt pont nem egy esetlen gyerek fogja érdekelni aki próbál rányomulni, hanem az érdekeli akit jobbnak tart magánál. Bocsi ha sértő volt, de ez a szín tiszta igazság ez alapján gondolkodj, beszélgess olyan lányokkal akár nagyobb társaságban ahol ismer mindenki mindenkit, vagy legalább nem csak ketten vagytok csávók meg 1 csaj...
2019. nov. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
52%
És ha igent mondok mi lenne utána? Sok ööö-zés közben megkérdezed hogy hívnak, mit szeretek csinálni, hova járok suliba és az egész beszélgetés alatt halálra unnám magam. Ha nincs konkrét témád, amiről beszélgetni akarsz csak "öööö mesélj magadról" akkor ne gyere oda, főleg ha a barátnőmmel beszélgetek éppen, mert akkor még ráadásul el is vagyok foglalva, nem érek rá veled beszélgetni. Hagyjam ott a barátnőmet egy idegen csávóért? Hagyjuk már, ennyire köcsög én se vagyok.
2019. nov. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
63%
Ha jól nézel ki akkor több mint valószinű, hogy igent mondanék az ismerkedésre de nem ott és nem akkor. Éppen a barátokkal vagyok nem fogom ezt egy full ismeretlen emberért felfüggeszteni talán adnék egy elérhetőséget de kedvtől is függ.
2019. nov. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Hozzám eddig 2x jöttek oda utcán az elmúlt évben. Nagyon para volt. Nincs közös pont ami okod ad a megszólításra, ezért baromi bizalmatlan lesz a lány.
2019. nov. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!