Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Rám mosolyognak, de vajon ki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rám mosolyognak, de vajon ki is nevetnek a lányok?

Figyelt kérdés

Sokszor amikor megyek az utcán, és ránézek egy lányra, látom, hogy mosolyog.

Ezzel önmagában nem is lenne baj,de

-nekem gyerekkorom óta van egy "betegségem", amely azt eredményezi, hogy a jobb szemem egy kicsit kifelé néz-(nem olyan vagyok mint Matolcsy). De nem mindig,valamikor észre sem lehet venni. De emiatt engem suliban annó sokszor megaláztak, lenéztek stb, így az önbizalmam eléggé elszállt.


Ezért van bennem egy kis félelem ilyenkor, nem tudom eldönteni, hogy pl szimpatikus lehetek a lánynak, vagy emiatt nevet ki?

:(

Szerintetek?

17/f


2019. okt. 15. 15:26
 1/2 anonim ***** válasza:
89%

Nem valoszinű , inkabb csak beképzeled.

Nekem pl. nagy orrom van és én is mindég azt hittem, de amugy ha igen, meg kell tanulbi leszarni az ilyen embereket mert anyit is érnek.

2019. okt. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Jaj ne aggódj,tudják azt hogy nem tehetsz róla. Én lány vagyok, és soha nem nevettem ki még embert testi hibája miatt, és egy barátnőm se. Max akkor nem ha nem jön be, főleg nem mosolygok rá.

Szerintem egy ilyen kis hiba még cuki is:))

2019. okt. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!