Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Gólyatáborban hogyan lehet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gólyatáborban hogyan lehet egy lány közelébe férkőzni?

Figyelt kérdés
Eddig nem hittem az elsőlátra szerelemben de beleszerettem egy lányba amint megláttam ilyenkor mit lehet tenni?

2019. aug. 26. 13:07
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
A kérdésre válaszolva pedig, nyugodj meg, próbálj közeledni felé, kérdezd meg hova járt suliba, miért erre a szakra jött stb... Mindenki ilyenkor ismeri meg a másikat, szóval ő is ugyanúgy szeretne barátkozni szerintem.
2019. aug. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
Szia!Probálj meg beszélgetni vele.Kérdezz tőle.Bókolj neki hogy pl milyen szép vagy ma ez minden lánynak jól esik.Sok sikert.😊
2019. aug. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
30%
itasd le
2019. aug. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
13%
Ne írjatok neki! Törölteti a válaszokat!
2019. aug. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem töröltetem a válaszokat! Nem is láttam őket mert alig telefonozhatunk. Vagy az oldal vagy más törölte de nem én. A többieknek nagyon köszönöm és megfogadom. Egyépként esetleg megölelni vagy megérinteni a kezèt az nagyon tolakodó?
2019. aug. 29. 18:03
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
ha leitattad akkor nem
2019. aug. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem itattam le, és nem is fogom
2019. aug. 29. 19:05
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmi féle képpen ne itasd le mert ez egy undorító dolog.Ha a helyzet úgy hozza és már bizalmassabb barátibb kapcsolatba vagytok akkor szerintem simán megölelheted.Pl amikor oda mész hozzá akkor köszönsz neki és megöleled vagy ha elköszönksz akár akkor is lehet.A lánynak látni fogod a reakcióját hogy tetszik e neki vagy nem.Ha meg fogod a kezét akkor is max el húzza.Próba szerencse.Legyél bátor.Semmit sem veszíthetsz.Ha meg a lány eltol magától vagy valami akkor sincs semmi te legalább megpróbáltad.
2019. aug. 30. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Na, sikerült?
2020. márc. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!