Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most akkor feleslegesen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor feleslegesen csináltam ezt az egészet? Jobb ha inkább hagyom?

Figyelt kérdés

Kezdem a legelejéről. Szóval a lány az osztálytársam és nagyon bejön, rám írt tök jókat beszélgettünk, be vallotta hogy tetszem neki, másnap a suliban mintha mi sem történt volna, nem szólt hozzám, és ez így volt egy jó pár hétig.. Meg beszéltünk egy találkozót utolsó napon, vége volt az óráknak, rengeteget vártam rá a suliban, végül bele fáradtam így inkább el mentem egy haverommal sétálni. A lány írta hogy hol vagyok és hogy akkor nem megyünk e, mondom én vártam meg minden, és írtam neki hogy hol vagyok oda jött és le ült mellém cigiget, mondom el mondom neki hogy most akkor mi van, el kezdem mondani erre oda jön hozzánk az egyik osztálytársam Laci és el kezdtek ketten beszélgetni, közben Laci elment és be köpi hogy neki dolga van, miközben én még be se fejeztem a mondandomat,mondom oké menj, és mondta hogy "lehet" vissza jön, el ment és én is haza mentem mert egyszerűen be sokaltam.. Be sokaltam mert nagyon megszerettem, igazából ő nagyon lelki sérült, nem is nagyon érdekli semmi, lehet hogy én csak arra kelettem neki.. Ez a gondolat meg teljesen széttép.

Igazából csak a véleményetekre vagyok kíváncsi, mert én már el nem tudom dönteni hogy mi van.

18F 18L



2019. jún. 16. 22:59
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Játszik veled. Hagyd a francba!
2019. jún. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szórakozik veled és imádja hogy a markában tart. Ha nem akarsz megőrülni a hülyeségeitől, akkor minél előbb elfelejted.
2019. jún. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!