Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ti hogyan találtatok magatokna...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan találtatok magatoknak párt?

Figyelt kérdés
16 Éves vagyok,Miskolcon élek,és meleg vagyok.Teljesen tanácstalan vagyok hogy mit tegyek.Tudom hogy még bőven van időm barátot találni,de egyedül érzem magam.Szerintetek? 16/f

2019. ápr. 10. 22:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Meglepődnél, de pont itt találtam magamnak párt, és négy éve vagyunk együtt. :)
2019. ápr. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Szerintem orvost keress, ne barátot!"

Haver, ne hallgass ilyen emberekre:)

Fogadd el magad.


Amúgy nem igazán tudom sajnos :/

Ha nyíltan felvállalod a dolgot, egyszerűbb dolgod van, mint pl nekem most (csak én lány vagyok:))

Lehet mást is erre bátorítasz ezzel, hogy vállalja fel :)

Meg így legalább könnyebben találnak meg meleg fiúk, érted :)

Csak ördögi kör az is, ha te is olyan vagy mint én, hogy csak akkor mondanád el, ha lesz párod :D

Ha már felvállalod, akkor szinte csak a véletlenen múlik

Amúgy ha 18 leszel már, kipróbálhatsz társkeresőt, szórakozóhelyekre bemehetsz, jóval egyszerűbb dolgod lesz :)

De addig nem tudom, környezetben nincs, akkor gyk talán :/

2019. ápr. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
71%

Milyen fura én is itt találtam párt :D

Volt egy kérdés, hogy kinek milyen srácok jönnek be aztán leírtam az ideálomat erre rámírt egy srác, hogy akarok e ismerkedni (aki amúgy tökéletesen megfelelt annak amit leírtam)

Mondta, hogy írjak neki instán... éés már egy fél éve együtt vagyunk :)

2019. ápr. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!