Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért szereti leírni nekem a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szereti leírni nekem a mindennapjait?

Figyelt kérdés
Van egy régi fiú ismerősöm, akivel kis idő után újra beszélgetünk. Nem jártunk együtt sosem, mindig elkerültük egymást. 2 hónapja beszélünk, kb összesen ez idő alatt 4-5nap volt, amennyit nem beszeltunk. Munkába van, szünetben mindig ír valamit. Mikor felkel és mielőtt elmegy dolgozni akkor is ír. Akar arról is, hogy mi történik vele. Pl szülinapján történt egy kis nézet eltérése és rögtön leírta nekem, még hívott is. Írta hogy jó lett volna, ha felveszem a telefont, hogy valakinek el tudja mondani mi történt. A kérdés itt is az, hogy amíg nem beszeltunk akkor magába tartotta? Mondjuk közölte velem, hogy velem mindig nagyon jól érezte magát, csak bizonytalan és sose tudta mit akar. Felénk. És most nem tudom, hogy ez baráti közeledés a részéről? Van, hogy én már alszom, ő meg nem, és írja hogy jó lett volna meg beszélgetni stb. De vannak olyan napok is, amikor elolvassa amit visszairok neki, de csak később ír vissza és nem rögtön. Szóval a kettő nekem nem igazán fér össze és nem értem.

2018. okt. 26. 11:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Kedvel téged,és megakarja osztani veled a mindennapjait,mert örülne ha te is a része lennél.
2018. okt. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A képlet egyszerű. Naponta ír neked, ezzel eléri, hogy hiányérzeted támadjon, ha véletlenül kimarad. Magyarul: Fontossá akar válni számodra.
2018. okt. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat. Tehát akkor ha ő esetleg azt akarja, hogy fontossá váljon nekem, akkor az azért lehet gondolom, mert esetleg szeret engem, de nem hiszem, hogy csak baráti alapon. Csak az nem volt tiszta, hogy miert van az, hogy néha nem ír folyamatosan vissza, hanem eltűnik meg ilyesmik.(nem napokra, csak órákra)
2018. okt. 28. 21:37
 4/4 Makó Ádám válasza:
És már meg is van a hiányérzet
2018. nov. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!