Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Megtegyem vagy ne?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtegyem vagy ne?

Figyelt kérdés
Van egy srác suliban aki lassan egy éve tetszik. És ezt kb fél éve ő is tudja mert elmondták neki. Annyit kell tudni a srácról hogy nagyon élvezi a helyzetet és köcsögösködik,beszólógat,és nyilván én is visszaszólok,ez már egy ideje így megy. A barátai is ellenem beszélik. Viszont van olyan is amikor olyan jeleket ad mintha mégis akarna valamit...reggel suliba menet szoktam látni,és arra gondoltam hogy ha egyszer egyik nap úgy látnám hogy jó kedve van akkor nagyon gáz lenne csak úgy a semmiből megölelni? Vagy suli után odamenni beszélgetni? (Facebookon nem igazolt vissza,szóval az kilőve hogy írjak neki.)
2018. okt. 9. 20:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez szerintem hülye ötlet😅

A beszélgetés még annyira nem is, csak az ölelős része

2018. okt. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%

Mindkét kérdésedre a válaszom: NE!

Úgy viselkedik,mint egy óvodás.

Egy jól nevelt srác,ha tudja,hogy tetszik neked:

- udvariasan visszautasít, tájékoztat,hogy nem történt semmi gáz,ill.nem hoz kellemetlen helyzetbe emiatt.

- ha te is tetszel neki, akkor randira hív, romantikázik veled.


A tuskók meg úgy viselkednek, mint ők.

Komolyan, mi csúszott el az életedben,hogy neked egy ilyenre van szükséged?

2018. okt. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért tartok itt,érzem hogy lelkileg lassan tönkretesz ez a sok beszólás.Mindennap kapok valami rosszat tőle és már nem is az igazi az amit érzek iránta,legszívesebben odamennék hozzá és megmondanám neki hogy fejezze be azt amit csinál mert ez senkinek nem jó,csak az a baj hogy utána még jobban csesztetne,mert tudná hogy kikészít vele lelkileg és idegileg is...
2018. okt. 9. 20:44
 4/6 anonim válasza:
100%
Mondd meg neki hogy már nem tetszik és lépj tovább. Nem értem miért mindig az ilyen gyökerekre buknak a lányok.
2018. okt. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#3: És te ilYen embert akarsz megölelni. Szerintem keress fel egy terapeutát.
2018. okt. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ölelni? Én, amikor a kiszemeltem így viselkedik, max. egy pofont akarnék neki adni, nem ölelést. A faszt. :D

A bugyiba nem így vezet az út...

2018. okt. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!