Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Honnan tudhatom, hogy ez neki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom, hogy ez neki is többet jelent, vagy csak szórakozik?

Figyelt kérdés

Van egy fiú (20 éves) akivel elég bonyolult végülis a kapcsolatunk, de nem tudom eldönteni, hogy komolyabban gomdolja a dolgot, vagy sem. Volt, hogy azt mondta szeretne többet tőlem csak még nem most, de volt hogy azt mondta hogy ne nagyon éljem bele magam. Aztán a napokban mikor találkoztunk megfogta a kezem, csókolóztunk is. És én megint kezdek többet érezni szimpla barátságnál.

17/l


2018. aug. 31. 12:39
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Te besétálni készülsz egy csapdába.
2018. aug. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Valaki aki esetleg tudna segiteni ezzel kapcsolatban?
2018. aug. 31. 16:49
 3/5 anonim ***** válasza:
szakítsd meg vele a kapcsolatot:D
2018. aug. 31. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én voltam ilyen kapcsolatban,se veled se nélküled/barátság extrákkal féleségben.Sokszor mondott olyasmit a srác,amitől azt éreztem lehet több.Akkor tudtam,hogy nem fog működni,amikor én pár komolyabb dolgot szerettem volna,elmenni ide-oda.kávézni,színházba stb,de nem igazán volt benne,az hogy nyilvánosan legyünk együtt valahol már megijesztette,nem akarta hogy valaki azt higyje együtt is vagyunk.Próbálj meg úgy viselkedni mintha együtt lennétek,ha azt látod jól èrzi magát ebben a helyzetben,szerintem akarhat komolyat.:)
2018. aug. 31. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nálunk nincs ez, hogy nem akar nyilvánosan mutatkozni velem, mert nagyon sokszor megyünk össze vissza, vagy a barátaival mikor megy akkor is hiv magával. Csak sokszor napokig nem is keres szinte. Aztán felbukkan.
2018. aug. 31. 23:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!