Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Létezik olyan, hogy ugy erzem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy ugy erzem elmúlt a szerelmem a baratom irant 1het alatt? Mostanaban nagyon csunyan bánt velem (nem csak egy hete), meguntam de mégis szomoru vagyok hogy így alakult. Mit kene tennem?

Figyelt kérdés
Legtobbszor nem lehet vele ilyenekről beszelni mert besertodik hogy jaj akkor minek vagy velem. Mindig megígéri h valtozik,Max tart ez 1-2napig..mindenre figyelnem kell hogy mit mondok mert sokszor sok dolgon megsértődik...Segítség....

2018. aug. 14. 14:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy létezik. Azért vagy szomorú, mert szerelmes voltál belé, de rá kellett jönnöd, hogy nem olyan ember, aki megfelelő lenne neked. A legjobb ha szakítassz vele, nem érdemel meg téged
2018. aug. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%

Ohhjoojj.

Barátommal rengeteget vitatkozunk.

Oda vagyunk egymásért, de imadjuk egymást idegesíteni is.

Egy olyan mondat és a másik már hisztizik meg ilyenek. :D

Egyébként aki itelkezne nagyon boldogok vagyunk megvagyunk meg minden/együtt élünk/

Nemrégiben már túlzásba estünk és úgy éreztem elmúlt a varázs.

Aztán eldurvult szakítani akartunk, egészen a szakítás pillanatáig úgy éreztem még leszek nélküle, sőt el is engedtem volna.

De amint tényleg ott voltunk hogy na jó zárjuk le, annyira ramjott hogy imádom a hülye fejét és nem akarom elveszíteni, órákon keresztül zokogtam. :D

Hidd el, van ilyen mikor úgy érzed, de nem mindig van az úgy .

Ha tenyleg rossz a helyzet, próbálj vele beszélni, ha vegigsirod, vagy erőszakolni kell a beszélgetést akkor is.

Mert ez így nem lesz jó 😅

2018. aug. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
81%

Tépd le a fejét és rakd bele egy virágcserépbe

Majd ha kivirágzik, akkor majd összejöhetsz vele

2018. aug. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!