Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Az elmúlt hónapban több mint...

Az elmúlt hónapban több mint 10 kilót fogytam de alig veszek észre magamon bármi változást a tokám megmaradt a testem ugyanakkora mégis miért?

Figyelt kérdés

(16/F) 129 kiloról fogytam le 119 re de nem úgy hogy edzettem hanem elkezdtem dolgozni egy gyárban napi 8 órát.Amiket észrevettem magamon az hogy a gyomrom teljesen megszükűlt

alig bírok enni de hiába nem tünik el rólam a háj és még mindig nagyon kövér vagyok, magaságom 189 cm



2017. máj. 28. 22:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert a kezdeti súlyodnak csak 8 %-át vesztetted el és még bőven a túlsúlyos kategóriában vagy. Szerintem 110 kg -nál már látványosan egészségesebbnek fogsz kinézni, 100 alatt pedig mackósan bár, de már elég vonzó is lehetsz.
2017. máj. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A 10 kiló még nem számít soknak, folytasd a fogyást!Még 20 kilót nyugodtan leadhatsz, akkor már látványos lesz az átalakulásod!Szóval csak kitartás, jól csinálod!Egyébként gratulálok!
2017. máj. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Mi közöd Tőle ***** válasza:

Százalékban nem fogytàl sokat, de szép teljesítmény, gratula!


Lehet, hogy csak te nem látod a változást. Barátok, ismerősök nem mondták, hogy fogytál? Esetleg az is lehet, hogy izomból fogytál inkább, bem pedig zsírból. Az nem szerencsés.


Én mikor 115 ről fogytam 4-5 kilót, már sokan észrevették a változást. Mikor 90 lettem, akkor már csak a vakok nem látták.

2017. máj. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszát, folytatom a fogyást mindenkép!! :)
2017. jún. 2. 23:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!