Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek szerelmet valljak?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szerelmet valljak? Értelmes válaszokat várok.

Figyelt kérdés
Egy átlagos 17 éves srác vagyok (szeretek sportolni) és nagyon tetszik egy lány már kb 9 hónapja de csak 2 hónapja vagyok bele szerelmes a vicc az hogy még soha nem voltam szerelmes és én úgy érzem hogy elég váratlan volt igazából sok lány barátom van de még komoly érzéseim nem voltak és sohasem érdeklődtem egy lány iránt sem sőt amikor szerelmes lettem bele folyton kérdeztem magamtól de miért? De már bele törődtem.:) viszont ami a történet lényege lenne hogy a lány 19 éves és őt lehet hogy zavarná a 2-év külömbség engem amúgy hidegen hagy a másik meg hogy szoktam vele beszélgetni hol többet hol kevesebbet de nem tudom eldönteni hogy menyire jövők be nála és a reménykedést már szeretném abba hagyni mert ha úgy sincs nála esélyem akkor tök mindegy hogy meddig dumálgatok vele tehát majd később szeretnék neki szerelmet vallani és amblokk mindent elakarok neki mondani hogy ő az első szerelmem és hogy nem is akartam barátnőt még ő el nem jött az életemben relatív belefojt az életembe.:) ti jó ötletnek tartanátok? Ja és még valami ha szerelmet vallok vigyek neki valamit csoki virág stb. Amúgy bocsi a sok írásért meg a helyes írásért már fáradt vagyok:) Vég szóként elég érdekes az élet hogy nem igazán akartam ezelőtt barát nőt és hogy a szerelem villám csapásként ért és azt sem tudtam elképzelni hogy egy nálam 2-évnél idősebb lányba bele essek hát furcsa az élet de más területeken is.:)
2018. júl. 24. 23:35
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja aszt ki hagytam hogy azért is tetszett meg a lány mert nagyon mosolygós és mindenkihez kedves szokott lenni egy szer volt egy olyan esett egyik nap nagyon fájt a feje és amikor oda mentem vele dumálni tök kedvesen fogadott engem és szánt rám időt meg jókat nevettünk de másokkal is kedves volt az nap:) Csak ez a fránya 2-év különbség:D de engem nem tántorít el.:) :D
2018. júl. 24. 23:45
 2/3 anonim ***** válasza:
Csapd ki, tag! Küldjed neki! Csak határozottan, s keményen, mint a kád széle! Hajrá! 👊
2018. júl. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Adom az első válaszolót, szerintem is jobb túlesni rajta, mint húzni a végtelenségig. Csak légy határozott!
2018. júl. 25. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!