Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mennyi a maximum korkülönbség...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi a maximum korkülönbség egy párkapcsolatban, ha a lány nagyobb?

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki három évvel kisebb nálam, és nagyon bejön nekem, és én is neki.

Ez a korkülönbség túl extrém?

21/L



2018. júl. 15. 20:30
 1/5 egyre ***** válasza:
100%
Nem
2018. júl. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
42%

Remélem csak unalomból írtad ki a kérdést.

Ha valós a "probléma" és magadtól nem tudod rá a választ akkor még nem vagy elég érett egy kapcsolathoz. De ezzel az értelmiszinttel a zöldségesnél talán kiszolgálnak.

2018. júl. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%
Gáznak érzed a barátnők előtt, hogy fiatalabb sráccal jársz? Csak gratulálni tudok ezesetben.
2018. júl. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódjál. Ha az esetetekben csak 3 év a korkülönbség, akkor az nem vészes; szeressétek egymást, és örüljetek egymásnak. Amúgyis, ha mások szerint túl extrém, hát honnan tudnák , hogy van köztetek 3 év. Nem kell mindenkinek az orrára kötni. Lehet pl "kölyökképű" is. Szóval nem kell foglalkozni azzal, hogy mások szerint vajon ez túl extrém-e; hanem szeressétek egymást, és örüljetek egymásnak, hogy milyen tök jó, hogy megtaláltátok a másikat. Szerintem tök okés a helyzetetek. Viszont egyszerűen ne firtassák a korotokat; de ha mégis megkérdezik az ő korát, szerintem azért mondd meg; de eleve nem nagyon szabadna odáig eljutni, hogy megkérdezzék, mert mit kérdezősködnek mások; ez a ti dolgotok; és azért látszódik rajtatok, hogy nem egetverően nagy a korkülönbség, szóval szerintem így okés lenne. Amúgy az elején meg arra gondoltam, hogy kamuzhatjátok a srácot idősebbnek, ha nagyon nem akar valami kis kotnyeles kérdezősködő lekopni ezzel; de akkor viszont meg ha már valaki konkrétan rákérdezett (nem kellett volna, de ha mégis rákérdezett), akkor viszont el kell mondani, hogy ő még csak 18 éves, nehogy azt higgye, hogy szégyelled őt. Meg itt pl nincs is olyan kockázat; mint amit egyszer régen olvastam, hogy talán 17 éves csaj összejött talán 25 éves pasival; és megkérte a csaj, hogy tagadjanak le a fiú korából pár évet a csajnak a szülei előtt; merthogy nehogy esetleg balhét csináljanak belőle a szülei, hogy túl idős hozzá a pasi, és akkor nehogy ezért ne támogassák a kapcsolatukat. De nálatok már ilyen nem áll fönt. Szóval szerintem jók lesztek ti így együtt, ha megvan az igazi szeretet. Ha fontosak vagytok egymásnak ténylegesen; és ti egymásnak fontosabbak vagytok, minthogy más mit gondol erről a kapcsolatról, meg ilyesmi. Szóval ti legyetek ténylegesen fontosabbak, a szerelmetek, az egymás iránt érzett érzéseitek; minthogy a többi ember ehhez mit szól, támogatja-e.
2018. júl. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs erre szabály, 14 alatt azért ne:D
2018. júl. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!