Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mennyi a maximum korkülönbség...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi a maximum korkülönbség szerintetek?

Figyelt kérdés

Szerintetek a 14L és 19F elfogadott?(A srác nagyon rendes és oda figyelő meg minden jó tulajdonsága megvan)

És most ne jöjjetek azzal kérlek,hogy "na és este mit csináltok?esti mesét olvas neked?"

A srác nagyon rendes és oda figyelő

Rendes válaszokat írjatok kérlek



2017. márc. 14. 18:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%

Szereted? Igen. Szeret? Igen. Érdekel mások véleménye? Ne érdekeljen. Legyetek boldogok kedveském ;)

Egyébként ha egy évvel fiatalabb lennél akkor törvénybe ütköző volna. Sok boldogságot♥

2017. márc. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
14 évesen én is jártam egy tisztességes 19 éves sráccal. És ha szereted nem foglalkozol a korkülönbséggel. Habár tudom könnyű ezt mondani.
2017. márc. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
*ha szeretitek egymást.
2017. márc. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Így va, ha tényleg szeretitek egymást akkor teljesen mindegy ki hány éves :) Én 22 éves voltam mikor a barátnőm 13 és mégis boldogok voltunk egymás mellett :) Attól hogy valaki fiatalabb/idősebb valakibe szeret bele még nem hülye vagy rossz ember
2017. márc. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat

Aranyosak vagytok :) <3

2017. márc. 14. 18:48
 6/14 anonim ***** válasza:
48%
Ha ez mind így van , az tök jó. Bár szerintem egy 14 éves KISLÁNY még nagyon éretlen egy 19 éveshez (tudom itt jön ,hogy de érettebb a koránál , de mindenki ezt mondja és ugyebár a 90%-a nem igaz , tehát ezt inkább hagyjuk) de ha szeretitek egymást és nem akar megfektetni rögtön akkor még belefér.
2017. márc. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
61%

Túl sok, nem egymáshoz valók. Egy 19 éves férfi ugyan mit akarhat egy 14 éves kislánytól.

Nyilván egészséges lelkületű férfi semmit.


Úgyhogy...

2017. márc. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Én is 14 voltam mikor összejöttem az első szerelmemmel, aki 19 volt. Másfél évig voltunk együtt, de nagyon jó volt.

Aztán összejöttem a második szerelmemmel, aki azóta már a férjem :)

22N

2017. márc. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
44%
Akár 20-25 év is, ha egymást szeretitek. A kor csak egy szám, szokták mondani. Bár tény, hogy ekkor a fiatalabbnak érettebbnek kell lennie, az idősebbnek meg türelmesnek.
2017. márc. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
95%
szerintem nincs max határ:)
2017. márc. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!