Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mennyi a maximum korkülönbség...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi a maximum korkülönbség szerintetek?

Figyelt kérdés

Szerintetek a 14L és 19F elfogadott?(A srác nagyon rendes és oda figyelő meg minden jó tulajdonsága megvan)

És most ne jöjjetek azzal kérlek,hogy "na és este mit csináltok?esti mesét olvas neked?"

A srác nagyon rendes és oda figyelő

Rendes válaszokat írjatok kérlek



2017. márc. 14. 18:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Egy határ van, és az az hogy gyerek gyerekkel felnőtt a felnőttel!

Kevert esetben pedofilizmus a felnőtt részéről és MINDEN ESETBEN akárhogy viselkedik, lehet csak az alkalomra vár... Lehet még ő maga se tud a dologrol de egyszer biztos meg fog fordulni a fejében valami. Ilyenkor a szülő mi a francot szív?

2017. márc. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Egy kérdés a válasz:

Te járnál 9 évessel?

2017. márc. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
72%
11es inkább te mit szívtál? Attól mert párszor hallottad a híradóban a pedofília szót meg valami "gyerekekkel" egy mondatban használták, még úgy látom gőzöd nincs mit jelent szóval kérlek ne dobálózz vele.
2017. márc. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

En 16 eves fejjel maximum 19 eves fiuval jonnek ossze,mert szerintem eretlen vagyok meg ahhoz,hogy felnottekkel jarjak. Nyaron volt egy fiu akivel szimpatikusak voltunk egymasnak,de mikor megtudtam,hogy 23 eves,inkabb hagytam a dolgot. Valami gond tuti volt vele,ha dolgozo,felnott emberkent egy 10.es gimnazistaval akart randizni...

Persze ez csak az en meglatasom.

2017. márc. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!